Najdurniejsze wypowiedzi zawodników

BogdanJanusz

UFC
Middleweight
Last edited:

Sean O'Malley:
"Przed końcem roku chciałbym odnieść jeszcze jedno zwycięstwo i stać się największą gwiazdą sportu. Nie tylko sportów walki. Uważam, że jeśli wyjdę tam i odniosę dwa piękne zwycięstwa, będę tak duży jak Conor."
:juanlaugh: :confused:
 
Syn sędziów w formie.
Gościu 183 cm, 180 cm zasięgu bez mocnego ciosu, którego miałby się obawiać AJ [32(16)-0] 50% zwycięstw przez KO dla takiego zawodnika w wagach (72-79 kg) :confused: nigdy nawet nie walczył z cruiserem, 2 walki z Kowaliowem bardzo wyrównane, raz zaliczył nawet deski, 5 walk w LH, najlepszy był w wadze SM... 31 walk w USA i 1 na Kajmanach (nie o MŚ):confused:

Chris Byrd, pompowany ciężki (188 cm, 191 cm zasięg, 95-98 kg) odbił się od Kliczki czy Powietkina, a tam nie było aż takiej różnicy w warunkach fizycznych jakbyśmy mieli z AJ'em.

AJ (197 cm, 208 cm zasięgu!, 104-115 kg) to Ward'a pewnie byłoby z 107 kg, czyli te 20 kg więcej...14 cm wyższy a zasięg o 28 cm!!!

RJJ jak wygrał Ruizem, to ważył 87,5 kg, czyli 15 kg mniej i był niższy 9 cm i zasięg 10 cm mniejszy... a Ruiz to nie Joshua.

Ale teraz to sobie może tak gadać, bo nigdy tego już nie sprawdzimy.
 
Jake Paul:
"Zmierzę się z najmocniej bijącym pięściarzem w historii. Chcę być mistrzem świata w boksie i to jest pierwszy krok ku temu. Mam szansę sprawdzenia się z najlepszym ciężkim na świecie, najgroźniejszym i najniebezpieczniejszym bokserem w historii. Czas wysłać Mike'a Tysona do krainy snów!" :confused: :facepalm:

"To walka mojego życia. Moim celem jest zostanie mistrzem świata, a teraz mam szansę udowodnić swoją wartość w starciu największym mistrzem wagi ciężkiej w historii" :confused::facepalm:
:siara: :juanlaugh:
Który w momencie walki będzie miał zaledwie... 58 lat!!! panie Paul, a to nie jest wiek do boksowania :boss:
Ten najlepszy ciężki to przegrywał już w 2 swoich ostatnich oficjalnych walkach zawodowych z takimi gośćmi jak Danny Williams i Kevin Bride, których to nokautowali później Gołota, Wach czy nawet Wawrzyk...
A było to w 2004 i 2005 r, czyli 19 i 20 lat temu!!!
Tutaj będzie 31 lat różnicy...
(27 lat vs 58 lat)!!!
PS. na szczęście ma to być pokazowa walka (Exhibition Boxing) wg Tapology
 
Last edited:
Back
Top