Najbardziej zmarnowany potencjał w polskim MMA.

Ja bym tutaj przywołał postać Macieja Górskiego, który swego czasu dobrze sobie radził w KSW.
16 października 2013 pod koniec prowadzonego kursu z Krav Magi postrzelił kursanta w klatkę piersiową z legalnie posiadanej broni[6]. Według świadków chciał zademonstrować jak obronić się przed osobą uzbrojoną w nóż[7].

Po gali KSW 15 Maciej Górski został wyrzucony z KSW[8] za swoje nieodpowiednie zachowanie po zakończeniu walki z Niko Puhakka. Wikipedia
 
16 października 2013 pod koniec prowadzonego kursu z Krav Magi postrzelił kursanta w klatkę piersiową z legalnie posiadanej broni[6]. Według świadków chciał zademonstrować jak obronić się przed osobą uzbrojoną w nóż[7].
:waldeklaugh:

W sumie na chuj krav maga jak masz pistolet? Logiczne, że napierdalasz w typa który ma nóż.
 
Kiełek z Aśką ma firmę z suplementami.
Klatki robi Klaczek.

Nie wiedziałem, że Aśka współpracuje z tym tchórzem. Propos jego "talentu" to u niego pewnie nie zagrała głowa.

A z naszego podwórka to nie wiem czy to jako Polak ale Anzor Azhiev to jeden z większych zmarnowanych talentów u nas.
 
:waldeklaugh:

W sumie na chuj krav maga jak masz pistolet? Logiczne, że napierdalasz w typa który ma nóż.
Zasada nr1: nie przychodź na strzelaninę z gołymi łapami.


Z tego co pamiętam, to kiedyś kumpel Kawula, dobry zawodnik i naprawdę budował początki KSW, ale nie miał świadomości liczb i zakończył karierę. Zdaje się, że oprócz wpadki z tym postrzeleniem, miał dużą zasługę: miał z kimś trening czy jakiś sparing i ten jego partner poczuł ból i po sugestii żeby pojechał się zbadać, okazało się, że to nowotwór (nie pamiętam czy Piotr Jeleniewski, czy Mirosław Okniński, ale na pewno znane i uznane nazwisko).

@HubiSSJ3 dlaczego Kiełek to tchórz?
 
Nie wiedziałem, że Aśka współpracuje z tym tchórzem. Propos jego "talentu" to u niego pewnie nie zagrała głowa.

A z naszego podwórka to nie wiem czy to jako Polak ale Anzor Azhiev to jeden z większych zmarnowanych talentów u nas.
Oba Azhievy - Anzor startował jako Polak, Mansur też. Acz Anzor to pojeb i to głównie dlatego mu nie poszło, głowa nie szła w parze z talentem, a ten miał podobny do Mameda.
 
Pudzianowski. To był czysty samorodny talent i niepohamowana moc, co udowodnił pacyfikując Najmana. Później go zepsuli jakimiś taktykami, zapasami i innym gównem. Mógł być mistrzem świata a wolał rozpocząć gotowanie kamienia. Zepsuli nam bohatera na jakiego nie zasługujemy.
 
Pudzianowski. To był czysty samorodny talent i niepohamowana moc, co udowodnił pacyfikując Najmana. Później go zepsuli jakimiś taktykami, zapasami i innym gównem. Mógł być mistrzem świata a wolał rozpocząć gotowanie kamienia. Zepsuli nam bohatera na jakiego nie zasługujemy.
To prawda ale na szczęście Pudzian jeszcze młody chłopak, ledwo skończył wiek juniora więc może wróci na właściwą ścieżkę i zostanie mistrzem świata HW.
 
Może pobiegł po policję...


Znaczy konfident?

353394B3-32BC-42EA-BF23-2A61E72ED4E1.png
 
Back
Top