Najbardziej przerażający zawodnicy.

dizel77

UFC
Middleweight
Przed chwilą obejrzałem znowu walkę Lawler vs Hendricks i znowu stwierdziłem że Robbie to koleś, któremu wolałbym nie wisieć hajsu. Ogólnie to jeden z moich faworytów do miana osób najbardziej wzbudzająych strach w MMA. To jak on z tym chorym uśmiechem na twarzy potrafi walczyć mnie po prostu rozbraja.



1.gif




1297587784756_ORIGINAL.jpg




Innym faworytem na pewno jest Thiago Silva. Tu od razu po oczach widać, że ma na strychu bałagan. Tłumaczy to pewnie ciężkie dzieciństwo.



Thiago-Silva-UFC-108.jpg




Tiago-Alves-GIF.gif




Jeszcze pewnie coś tu dopisze ale to tak na początek. Jakie sa wasze typy.:-)
 
Wanderlei Silva z czasów Pride miał nieustanny wyraz twarzy ostrego psychola :)
 
bardziej niz Silvy balbym sie chyba wkurwionego na mnie...



1df17aa5c25ec54ada025acc9cbb9e2b_crop_north.jpg




nie wiem, inteligentny czlowiek jest chyba bardziej straszny niz favelastyle Brazylijczyk IMO. Lawler ma cos takiego w sobie, spokojny killer. podobnie zreszta jak Rory chociaz ten sprawia wrazenie 'lalusia' z wygladu to wpierdol potrafilby sprawic mocny - ogolnie ma glowe strasznie nastawiona na rywalizacje.
 
Ten to wiadomo. Chryste panie na niektórych fotach wygląda jak pierdolony diabeł. :-)



CainVelasquez2EstherLinMMAFighting6-2-12_crop_north.jpg




1377117_673577819334177_754991645_n.jpg




Z naszego podwórka to u mnie chyba wygrywa Michał Włodarek ale nie ma żadnych fajnych fot.



michal_wlodarek_economou.jpg
 
inteligentny czlowiek jest chyba bardziej straszny niz favelastyle Brazylijczyk IMO. Lawler ma cos takiego w sobie, spokojny killer.


Akurat o Wandzie to w formie żartu pisałem. Zgadzam się z Tobą, że bardziej przerażające były takie oazy spokoju jak np. Fedor i Alexander albo Crocop. On po prostu stał i patrzył spokojnie na przeciwnika :)
 
Thiago ma w sobie zimną nie wymuszoną pogardę dla przeciwników . Ten jego uśmieszek na ważeniach to bandycka poezja. No i Cain jest sadystą.
 
a mi akurat w 'favelastyle' chodzilo o Thiago ktory jest tego idealnym przykladem. nigdy Wanda nie bralem jakos az tak za psychola, bardziej roid rage'a swego rodzaju. chodzaca apteka w pewnym momencie, nic dziwnego, ze tak reagowal.
 
Wizualnie Cristiane Santos i Antonio Silva.







Jesli chodzi o gosci, przed którymi bym spierdalał gdzie tylko się da jakby byli wkurwieni to jest to Velasquez i Belfort na trt.
 
JEWTUSZKO i Lawler wsumie to wyglądają jakby z jednego statku kosmicznego uciekli
 
Po twarzy zdarzylo mi sie dostac nie raz, za to nogi nikt nigdy mi nie urwal, wiec pewnie dlatego ten gosc naprawde mnie przeraza.



crop_palhares2.jpg
 
jo,jebana jest przerazajaca,az przed chwila popuscilem w gacie (ale tylko troche)
 
@Grzechu może własnie dlatego że boja się K. to nie przeprowadzają wywiadów z Komarem ??
 
Przeciwnicy najczęściej pękali przed Mikiem Tysonem, pamiętam jak jeden padł bez ciosu i symulował KO, dopiero powtórki pokazały, że cios nie doszedł.
 
Włodarek ma to mega nakręcenie przed i w trakcie walki, kiedy wygląda i zachowuje się jak psychol. Dobra sprawa, nie dość że sam się mega motywuje, to jeszcze przeciwnik prawie popuszcza w zbroje, jak ostatnio Andryszak, który miałem wrażenie, że przegrał tą walkę przed walką. Podobno poza walką jest spokojny. Kowal chyba kiedyś w Szczenie mówił na ten temat
 
Matt Brown jak już w pełni ruszy z zasypywaniem przeciwnika ciosami. Z Meinem to wyglądało jak pogoś jakiegoś naćpanego psychola za przypadkowym gościem z ulicy momentami.
 
Ale tęgi się zrobił "ryży tarzan syn swaroga"...



Nie wiem czy najbardziej przerażający, ale najniebezpieczniejszy to był ten ;)



ken_shamrock_wallpaper_01.jpg
 
Back
Top