Najbardziej przerażający zawodnicy.

dizel77

UFC
Middleweight
Przed chwilą obejrzałem znowu walkę Lawler vs Hendricks i znowu stwierdziłem że Robbie to koleś, któremu wolałbym nie wisieć hajsu. Ogólnie to jeden z moich faworytów do miana osób najbardziej wzbudzająych strach w MMA. To jak on z tym chorym uśmiechem na twarzy potrafi walczyć mnie po prostu rozbraja.

1.gif

1297587784756_ORIGINAL.jpg

Innym faworytem na pewno jest Thiago Silva. Tu od razu po oczach widać, że ma na strychu bałagan. Tłumaczy to pewnie ciężkie dzieciństwo.

Thiago-Silva-UFC-108.jpg

Tiago-Alves-GIF.gif

Jeszcze pewnie coś tu dopisze ale to tak na początek. Jakie sa wasze typy.:-)

maras

UFC
Middleweight
Wanderlei Silva z czasów Pride miał nieustanny wyraz twarzy ostrego psychola :)

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
bardziej niz Silvy balbym sie chyba wkurwionego na mnie...

1df17aa5c25ec54ada025acc9cbb9e2b_crop_north.jpg

nie wiem, inteligentny czlowiek jest chyba bardziej straszny niz favelastyle Brazylijczyk IMO. Lawler ma cos takiego w sobie, spokojny killer. podobnie zreszta jak Rory chociaz ten sprawia wrazenie 'lalusia' z wygladu to wpierdol potrafilby sprawic mocny - ogolnie ma glowe strasznie nastawiona na rywalizacje.

dizel77

UFC
Middleweight
Ten to wiadomo. Chryste panie na niektórych fotach wygląda jak pierdolony diabeł. :-)

CainVelasquez2EstherLinMMAFighting6-2-12_crop_north.jpg

1377117_673577819334177_754991645_n.jpg

Z naszego podwórka to u mnie chyba wygrywa Michał Włodarek ale nie ma żadnych fajnych fot.

michal_wlodarek_economou.jpg

maras

UFC
Middleweight
inteligentny czlowiek jest chyba bardziej straszny niz favelastyle Brazylijczyk IMO. Lawler ma cos takiego w sobie, spokojny killer.

Akurat o Wandzie to w formie żartu pisałem. Zgadzam się z Tobą, że bardziej przerażające były takie oazy spokoju jak np. Fedor i Alexander albo Crocop. On po prostu stał i patrzył spokojnie na przeciwnika :)

dulce

Oplot Challenge
Middleweight
Thiago ma w sobie zimną nie wymuszoną pogardę dla przeciwników . Ten jego uśmieszek na ważeniach to bandycka poezja. No i Cain jest sadystą.

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
a mi akurat w 'favelastyle' chodzilo o Thiago ktory jest tego idealnym przykladem. nigdy Wanda nie bralem jakos az tak za psychola, bardziej roid rage'a swego rodzaju. chodzaca apteka w pewnym momencie, nic dziwnego, ze tak reagowal.

MegasamoaN

Bellator
Welterweight
Wizualnie Cristiane Santos i Antonio Silva.

Jesli chodzi o gosci, przed którymi bym spierdalał gdzie tylko się da jakby byli wkurwieni to jest to Velasquez i Belfort na trt.

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
JEWTUSZKO i Lawler wsumie to wyglądają jakby z jednego statku kosmicznego uciekli

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Po twarzy zdarzylo mi sie dostac nie raz, za to nogi nikt nigdy mi nie urwal, wiec pewnie dlatego ten gosc naprawde mnie przeraza.

crop_palhares2.jpg

S

Scurvol

Guest
jo,jebana jest przerazajaca,az przed chwila popuscilem w gacie (ale tylko troche)

TYTUS

UFC
Heavyweight
Żółta Kartka
@Grzechu może własnie dlatego że boja się K. to nie przeprowadzają wywiadów z Komarem ??

lemmy

KSW
Lightweight
Przeciwnicy najczęściej pękali przed Mikiem Tysonem, pamiętam jak jeden padł bez ciosu i symulował KO, dopiero powtórki pokazały, że cios nie doszedł.

Freeman

EFC Africa
Flyweight
Włodarek ma to mega nakręcenie przed i w trakcie walki, kiedy wygląda i zachowuje się jak psychol. Dobra sprawa, nie dość że sam się mega motywuje, to jeszcze przeciwnik prawie popuszcza w zbroje, jak ostatnio Andryszak, który miałem wrażenie, że przegrał tą walkę przed walką. Podobno poza walką jest spokojny. Kowal chyba kiedyś w Szczenie mówił na ten temat

Bolt

KSW
Featherweight
Matt Brown jak już w pełni ruszy z zasypywaniem przeciwnika ciosami. Z Meinem to wyglądało jak pogoś jakiegoś naćpanego psychola za przypadkowym gościem z ulicy momentami.

poleaxe

BAMMA
Flyweight
Ale tęgi się zrobił "ryży tarzan syn swaroga"...

Nie wiem czy najbardziej przerażający, ale najniebezpieczniejszy to był ten ;)

ken_shamrock_wallpaper_01.jpg