Nagrania MMA i Boksu

Droni

Bellator
Welterweight
Jeśli chcecie to mogę wrzucać to na jakiś serwer np. hostuje bądź Youtube. Planuje nagrać jutro o 21:30 UFC bez tajemnic: Rich Franklin. Gale Bokserskie itp. Jak będe w dobrym nastroju to i gale UFC. Jeśli chcecie abym wrzucał, to poprostu napiszcie tak. Najlepiej napiszcie listę życzeń np. jakby Tidzej występował w OSI to takie coś też mogę nagrać. Pzdr
 
taaa ale jak mi dasz link z neta to moze podlacze pod PC nagrywarke i nagram
 
Ładnie by bylo jakbys wrzucal np: na wrzute albo na vimeo (bo tam nie zbanuja) walki UFC z undercardow, bo nie zawsze mi sie chce sciagac(slabe lacze), a ostatnio sa, na naprawde wysokim poziomie. Mysle, ze wiele osob by na tym skorzystalo, a zazwyczaj walki wrzucane sa z jakosca ze streama, a nie kazdy lubi ogladac jak sie 2 piksele bija :)
 
Wolak vs. Rodriguez na 85 % będzie nagrane. UFC 133 undercard + główna będzie nagrana. Nie rozumiem o co ci PawelSzymon chodzi.
 
A tak z ciekawości UFC będziesz nagrywał z Orange sportu?



Zgadzam się vimeo będzie dobrym rozwiązaniem ;)
 
mam TP rowniez na jednym TV, na drugim Cyfrowy Polsat, to rejestrować się na tym vimeo czy nie warto?
 
EDIT: A wiadomo jak z dailymotion? Też usuwają? Jakby nic nie pozostało to można ewentualinie na jakieś rapidshare czy inne tego typu.
 
http://peb.pl/scena-internetowa/497896-strony-podobne-do-youtube-ale-bez.html wybierz jakieś z tej strony
 
a jakby wrzucac na taki youtube bez nazwy, ewentualnie inna nazwa filmu, i link wrzucac do specjalnego tematu, watpie zeby ufc to znalazlo
 
Można wrzucać filmy na youtube jako "niepubliczne" wtedy dostęp do neich mają tylko osoby dysponujące bezpośrednim linkiem, a więc w tym przypadku użytkownicy cohones :)
 
Stary, pare minut, ew . godzin takie cuś by Ci sie utrzymało...może. Przecież jest tam jakaś administracja YT, która patrzy co jest wrzucane. Ale próbuj, ja jestem na tak! A tak w ogóle to czemu nie lepiej wrzucić na fileserve lub coś w tym stylu (bez nazwy oczywiście, bo nawet cxzasem tam macki zuffa sięgają , choć duuużo rzadziej) - ja np chetnie z Orange sport bym sobie taką galę ściagał , tylko musiałbyc to zarzucać zaraz na drugi dzień, bo dłuzej bym raczej nie czekał.
 
do marca na yt była walka Lesnara z cainem ,była chyba podpisana B vs C ,więc mogło by się to utrzymać ,ale nie na stałe
 
Przed każdym filmikiem dodaj swoją wypowiedź + powycinaj ze dwa dłuższe momenty w których nic się nie dzieje tak by rundy nie były pełne i nie usuną nawet z YT
 
Możliwe że coś źle zrozumiałem ale kiedyś oglądałem filmik z poradnikiem jak zamieszczać nielegalne filmy na YT legalnie. Wystarczy zrobić coś na zasadzie Highlight z własnymi komentarzami i ponoć będzie to wówczas zgodne z regulaminem (zapraszam zainteresowanych do dalszych badań) a że kilka razy widziałem już takie coś na YT jestem skłonny uwierzyć że jest to prawdą. Ale ręki sobie uciąć za to nie dam bo sam nie sprawdzałem.
 
Albo nakręć swojego vloga o sensie życia a w tle, na komputerze puść galę i my ją sobie obejrzymy w taki sposób. :D
 
Back
Top