Mystic Bęben Farewell

Status
Not open for further replies.

MysticBęben

UFC
Lightweight
Słowo się rzekło,
Bęben się zawija.
Liczę na pożegnalne
głośne dacie ryja.
I niechaj każdy oplot
historię tę pozna:
Tu leży Mystic Bęben,
król lirycznych doznań



Przepraszam tych, których nie wspomniałem, jak choćby mistrza bukmacherki Janusza v Z ;) Mając jeden procent szans na porażkę, nie miałem przygotowanej kartki, jak oskarowi zwycięzcy :mamed:

@Mateusz Smoter - szczególne pozdro dla Ciebie (i sorki, na smierć zapomniałem w podcaście). Pięknie rymowałeś, więc niniejszym czynię Cię spadkobiercą "Trzynastozgloskowca". Pilnuj, żeby ten temat nie zginął w mrokach cohones ;)

A sobie życzę tak pięknego pożegnania jak na załączonym obrazku:



(Jeśli nie wiecie, to Ric po tym pięknym odejściu
wrócił :DC:
 
Słowo się rzekło,
Bęben się zawija.
Liczę na pożegnalne
głośne dacie ryja.
I niechaj każdy oplot
historię tę pozna:
Tu leży Mystic Bęben,
król lirycznych doznań



Przepraszam tych, których nie wspomniałem, jak choćby mistrza bukmacherki Janusza v Z ;) Mając jeden procent szans na porażkę, nie miałem przygotowanej kartki, jak oskarowi zwycięzcy :mamed:

@Mateusz Smoter - szczególne pozdro dla Ciebie (i sorki, na smierć zapomniałem w podcaście). Pięknie rymowałeś, więc niniejszym czynię Cię spadkobiercą "Trzynastozgloskowca". Pilnuj, żeby ten temat nie zginął w mrokach cohones ;)

A sobie życzę tak pięknego pożegnania jak na załączonym obrazku:



(Jeśli nie wiecie, to Ric po tym pięknym odejściu
wrócił :DC:

To co, do poniedziałku?
 
Butelki za wygraną i tak wędrują do Ciebie, albo sam obrzucam nimi Charlesa!!! Dzięki za wszystko i do zobaczenia Panie!
ezgif.gif
ezgif.gif
ezgif.gif
 
To co, do poniedziałku?
Nope. Słowo się rzekło. Może do czwartku przed KSW, wpadnę do Was porobić barki.

To dla mnie zaszczyt, że miałeś sygne z moim napisem o kamieniach i wężach.
Możesz wrzucić coś mojego na pamiątkę - z ballady o Klaudynie na przykład ;)

Huehue stare chłopy,a jak dzieci:)
:mamed: podeślij mi jakiś dobry łatwy trening dla początkujących. Teraz będę miał czasu w chuj ;)

do zobaczenia
No ba. Na zlocie :)

nie bede mogl Cie zapytać czy jeszcze Książe czy juz Król
Koniuszy ;)

I dodaj do Dropbox a
Zrobione

@MysticBęben zniknął z forum jak po ostatnim KSW :mamed:
Ale wtedy szybko się znalazłem :werdum:
 
@Mateusz Smoter - szczególne pozdro dla Ciebie (i sorki, na smierć zapomniałem w podcaście). Pięknie rymowałeś, więc niniejszym czynię Cię spadkobiercą "Trzynastozgloskowca". Pilnuj, żeby ten temat nie zginął w mrokach cohones ;)

Dzięki za dobre słowo, dzielny towarzyszu, wszak ja również przed galą pisałem #TeamDiaz. Nie było nam dane spotkać się na zlocie, może kiedyś nadrobimy.

Z fartem

XWzmLj4.png
 
W cieniu wątpliwej jakości odrodzenia Conora, nasze drogie forum dotknęła niepowetowana strata w postaci utraty jakże cennych i wygadanych kilogramów.
:cry:od kogo ja teraz będę otrzymywał lajki:cry:
Na koniec zacytuję klasyka, lekko spedalonego, ale za to obdarzonego najzajebistszym wokalem ever - only the good die young:cry:


P.S. chodziło mi o Freddy'ego, który coverował ten kawałek Billego Joela. Oryginału nigdy nie słyszałem:DC:


P.S. 2 - czekam na powrót w stylu wwe:DC:


P.S. 3 - PS>X Box
 
@MysticBęben jako, że chętnego do tego zakładu szukałem dobry rok i w końcu znalazłeś się ty, pokazałeś stary, że masz prawdziwe Cohones - tak jak nazwa forum nakazuje, zostań proszę cię na miejscu. Zaparz kawkę, spal szluczka i rozgość się na nowo. Zbyt dobrym forumowiczem jesteś, żeby wypierdalać stąd na zawsze ;) Ale miło było podkręcić trochę emocji przed tym zakładem :D
 
@MysticBęben jako, że chętnego do tego zakładu szukałem dobry rok i w końcu znalazłeś się ty, pokazałeś stary, że masz prawdziwe Cohones - tak jak nazwa forum nakazuje, zostań proszę cię na miejscu. Zaparz kawkę, spal szluczka i rozgość się na nowo. Zbyt dobrym forumowiczem jesteś, żeby wypierdalać stąd na zawsze ;) Ale miło było podkręcić trochę emocji przed tym zakładem :D

:pray::DC:dziękować
Ale żebyś miał coś z tego zakładu w takim razie, dojeb mi sygnę z awatarem na 2 tygodnie :mamed:
 
@MysticBęben jako, że chętnego do tego zakładu szukałem dobry rok i w końcu znalazłeś się ty, pokazałeś stary, że masz prawdziwe Cohones - tak jak nazwa forum nakazuje, zostań proszę cię na miejscu. Zaparz kawkę, spal szluczka i rozgość się na nowo. Zbyt dobrym forumowiczem jesteś, żeby wypierdalać stąd na zawsze ;) Ale miło było podkręcić trochę emocji przed tym zakładem :D
No i na ten wpis czekałem, kurwa nareszcie :cohon:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top