Muzyka

R.O.B masz jesze coś w klimatach Nero bądz High Contrast? Jak tak to dawaj)
 
R.O.B. - Słuchasz NIN? Czy po prostu "Just like you imagined" Ci się spodobał? (Dodam że to jeden z moich bardzo ulubionych utworów, który raczej mało osób z mojego otoczenia zna :)

Mam wielką prośbę do wszystkich którzy przeglądają forum, ponieważ ostatnio widziałem tutaj filmik na którym chłopaczek w czapeczce śpiewa reggae na balkonie i nie zdążyłem tego zapisać a teraz nie mogę tego za cholerę znaleźć, więc jakby ktoś pamiętał tytuł albo miał zapisanego linka to będę wdzięczny za wrzucenie tego tutaj.

A ja ostatnio mam mocnego bzika na punkcie tego utworu:


Nie wiem czy było :) Też mnie ostatnio mocno wkręciło:
 
Mi sie OJ kojarza glownie z ta piosenka


A jak juz jestesmy przy takich klimatach to przypomina mi sie soundtrack z GTA San Andreas.







 
jak będzie trochę czasu, na dniach pewnie coś nagramy
tak w ogóle mogę ci przesłać nielegal NJR-a (ja z tym Alem) albo Spektrum pierwsze z 2004, jeszcze z HZD. na maila ofkors
 
ogólnie z matea to niezła pompa jest:D a gruby na marszu to chyba transparenty trzymał w rękach:P
 
widziałem klip wczoraj nie podoba mi sie RPS Na Serio płyta super mogli do innego tracku zrobic klip,ale Rychu jest dobry czekam na nową płytke która ma sie ukazac podobno jeszcze w tym roku
 
ogólnie to... niezła chujnia
ryśka tam kurwa brakowało
ale wsumie rysiek i baśka to dobry duet, pasują do siebie, rysiu pamiętasz w wawie na koncercie?:D:D:D
 
Back
Top