Muzyka

@Bullinho



Doskonale wiem, że można ją dostać za darmo bądź za smieszną cenę, ale gorąco zachęcam do wydania tych 30zł, bo warto. Ja kupiłem w ciemno pre-order i już po pierwszej zwrotce Adama się nie zawiodłem :P



A Twojego posta nie zauważyłem, bo dawno nie byłem w tym temacie i nie chciało mi się go nawet przeglądać czy już ktoś to dodał. ;)

Zamieszczam link do utworu z poza płyty:


Za to ja "600 dni" zamieszczałem w tym temacie tuż po premierze, więc mamy remis :P. Mimo tego track warty odświeżenia, bo traktuje o rzeczach naprawdę istotnych, o których nie opłaca się mówić dzisiejszej telewizji...
 
Doskonale wiem, że można ją dostać za darmo bądź za smieszną cenę, ale gorąco zachęcam do wydania tych 30zł, bo warto. Ja kupiłem w ciemno pre-order i już po pierwszej zwrotce Adama się nie zawiodłem :P


Oczywiście, że ta płyta jest warta 30 zł i chętnie wydałbym takie pieniądzę na nią. Ale skoro samo Asfalt Records zamieściło ten link na fb... Grzechem byłoby nie skorzystać z takiej okazji :)
 
A ja wczoraj mialem okazje tych sympatycznych Norwegow na zywo widziec,I jak ktos sie wacha czy pojsc na nich 26 marca w Wawie to niech sie nawet nie zastanawia. Jest moc i nowe kawałki tez daja rade .











Yagiel rozjebales tym Fatum :)
 
Mort faktycznie ta wersja od Budina (nie wiem jak ja ją przegapiłem, do tej pory żaden z rmx'ów mi się nie spodobał nawet tak zachwalana wersja od Tiesto, że o mushupach nie wspomnę) jest mega, uwielbiam takie komercyjno-chillowe klimaty i kurwa wielkie prze ogromne dzięki za to, że siętym podzieliłeś ;) Swoją drogą Budin jest ciekawym człowiekiem: Dubstep, House, Electro Dance, mało kto potrafi robić kilka gatunków wzbudzając przy tym zainteresowanie fanów każdego z nich. Propsuje i jeszcze raz mega prze ogromne DZIĘKI ;d
 
Na lajcie, ja ostatnio mam mega tripy na muzykę elektroniczną, w życiu żadną muzyką się tak nie jarałem jak tą, także będę tu czasem wrzucał jakieś grube kawaliny, obczajaj i słuchaj ! :D
 
Back
Top