Muzyka

Pierwsze pojawił się wegetarianizm później przyszedł homoseksualizm a teraz Swans. Co będzie następne ?


91zdHwFmpRL-679x1024.jpg
 
Kurwy lewackie pousuwały mi moje ulubione kawałki Honoru i Konkwisty na JEWtubie. Bez kitu nigdzie nie ma nic a nie pościągałem mp3 albo gdzieś przepadły :/ Uchowały się tylko jakieś piosenki bez odwołań do nazizmu. :/



 
Cyfrowo mam na Spotify, płyty kupuję do słuchania w aucie. Trudno, może za jakiś czas wydadzą album w standardowym wydaniu.
Wiesz, byli tacy co już przed kratą czekali o 8 rano, żeby kupić albo rezerwowali przez C&C po czym jak podeszli do kasy i usłyszeli cenę to było: "a wie Pan, zapomniałem portfela" albo "ile?!" :P w ogóle nie ogarnęli jaką to ma cenę i w ciemno poszli.
Jakiś typ miał pretensje do mnie, że nie mam zwykłego kompaktu za 40zl to mu powiedziałem, że jak gdzieś znajdzie to mu sam to kupię to sobie poszedł.
Być może się pojawi chociaż wątpię bo gdyby chcieli to by był od razu.
 


9-ego października w kinach będzie nagranie z koncertu. Mam zamiar się wybrać. S&M było pierwszą płytą Metallici jaką przesłuchałem ponad 14 lat temu. No Leaf Clover mnie wypierdala w kosmos za każdym razem jak go słucham.
 
Back
Top