Muzyka

Mort do harbassu i hyc o podłogę tańczysz jak koledzy z Rosji czy masz swój orginalny styl :-) ??
 
Ewa Braun czyli, moim zdaniem, jeden z najbardziej dojrzałych i świadomych artystycznie zespołów jaki powstał w Polsce.



 
niestety, zawiodłem się na nowym KORNie. Spodziewałem sie conajmniej takiego jebnięcia jak w Get Up!
 
Ja skończyłem słuchać Korn'a po albumie "Untouchables". A dziś i tak tylko black i death, od czasu do czasu grind.
 
Korna nigdy nie lubiłem,jakieś pojedyńcze numery,ale czasem lubie posłuchac dubstepu i myślałem, że z takiej mieszanki wyjdzie coś mocnego, zawiodłem się tak samo jak z My Riot.



Jeśłi juz jesteśmy przy death to ostatnio obczailem nowy zespol i dobry numer ponizej:



 
Yagiel, dobre, dobre. Chyba zainteresuje się bardziej tym zespołem. Swoją drogą zajrzyj do Skóry. Zostawiłem tam niespodziankę dla Ciebie xD
 
Szkoda, że ten zjebany dubstep w ogóle powstał. Są pojedyńcze fajne kawałki, ale ogólnie to muzyka tworzona za pomocą kaloryfera i piłki do metalu. Najpierw przez nią skurwił się Pezet a teraz Korn :-)
 
Pytanie do fanów rapu i hip hopu kto według was był większym raperem 2Pac czy Biggie ?
 
Coś w tym jest. Pobrałem jakąś paczkę gdzie jest ok 400 kawałków, a spodobały mi się ze 4 :] więc mogę polecić :



jak już jesteśmy przy kornie to:







a to zapwnie ludzie bardziej wkręceni w temat doskonale znają



 
Back
Top