Muzyka

Trochę SKS, ale co tam :) Akuratne do roboty, można uprawiać fekaloplastykę, a i tak jest zaciesz, giry pompują :)



 
Dziś u mnie w mieście Nergal gra, plac koncertowy znajduje się rzut beretem od mojego bloku, własnie słysze jak stroją gitary i napierdalają juz mocno. Metalem nie jestem ide z ciekawości zobaczyc. Bilet 65zł dla zainteresowanych. Start od 16-24
W tym samym czasie stare baby mochery, pomniki tzw. robią protest przeciwko takiemu wydarzeniu, protestujący będą mogli sie modlić w pobliskim kościółku od 16-24 za tych co słuchają tej diabelskiej muzyki/pojebani ludzie
 








Uwielbiam film Highlander i to co zrobił Queen ze ścieżką dźwiękową (You don't fool me wrzuciłem przy okazji) tego filmu to poezja, tyle świetnych kawałków dookoła tego filmu powstało.
 
Goście wyglądają trochę śmiesznie, ale zagrali takie świniobicie, ze nawet mi się podoba. Dla miłośników deathcore'a:

 
jakie są najlepsze duby ? zna sie ktoś na tym ? lubie czasem takich rzeczy słuchać ale nie bardzo ogarniam kogo konkretnie obadać.

 
Back
Top