Muzyka


14462860_1241668292520419_3767786161597978633_n.jpg
 


Jakie to dobreee! \m/
Ciekawostkowa ciekawostka: Shai Hulud jest bodajże pierwszym zespołem, który został określony jako metalcore.
 
Turner po rozpadzie ISIS (taki band, hue) robi naprawdę zajebiste rzeczy. Sumac, Mamiffer czy mój faworyt, wznowione Old Man Gloom
Old Man Gloom zajebiście się słucha, kurde ale Mamiffer to sobie znajdę bo jeszcze nie słuchałem. Tak że dzięki :beer:
 
@Atis może Ty wiesz. Brat mi mówi ze sobie coś uroiłem. ALe wydaje mi sie ze pierwsze 4-5 sekund tego kawałka Slayera było wykorzystane jako jingiel w jakimś programie, chyba polskim w TV.
Niestety nie wiem, a tak się składa że Diabolus in Musica była pierwszą płytą jaką kupiłem i zacząłem słuchać Slayera.
 


@Atis może Ty wiesz. Brat mi mówi ze sobie coś uroiłem. ALe wydaje mi sie ze pierwsze 4-5 sekund tego kawałka Slayera było wykorzystane jako jingiel w jakimś programie, chyba polskim w TV.



Kiedyś pyta.pl leciała w Rebel TV.
 


O Chłopie, pięknie zapodałeś :)
Jedna z moich naj kapel, nieodżałowanej zresztą pamięci. Miałem przyjemność być na obydwu koncertach, które zagrali w Polszy. Bardzo klimatyczne performance. A najbardziej zapamiętałem moment, w którym wokalista robił introdukcję do któregoś z utworów, opowiadając o mieszkającym gdzieś w małej chatce w górach mistyku/magu/filozofie (tyle z moim słabym angielskim wyrozumiałem) i ni z tego ni z owego wkleił w swoją wypowiedź doskonale po polsku wypowiedziane słowa "Taki pejzaż!". Mistrz. Marzę o reunion i kolejnej płycie.
A muzycy SGM grali i grają w masie różnych zajebistych projektów: The Book of Knots, Tin Hat Trio, Faun Fables...

 
Back
Top