Muzyka

Siema wariaty :) Poszukuje kawałka przy którym wychodził Irokez w walce z Bako, na KSW 28. Szukam szukam i nie idzie znaleźć. Poratujcie ziomale!
 


Slucham tego od wypuszczenie True Colors przez Zedda, ale dopiero teraz zobaczylem teledysk, przezajebisty.
 
byl ten kawalek na jakims materiale od Zuffy Johny Cash zawsze na propsie :heart:
@Grzechu, wiesz o tym,ze Trent Raznor napisal ten utwor? wersja Johnnego lepsza,lapie za serducho

wiem, ze zlota lopata itd, ale sobie przegladalem ten watek w poszukiwaniu dobrej muzyki i musze cos sprostowac
to wersja Trenta jest the best of, ale ta


kocham ten klimat
 
wiem, ze zlota lopata itd, ale sobie przegladalem ten watek w poszukiwaniu dobrej muzyki i musze cos sprostowac
to wersja Trenta jest the best of, ale ta


kocham ten klimat

sa gusta i gusciki wersja Trenta tez bardzo mi sie podoba. Jest to jeden z kawalkow, przy ktorych mam tzw "goosebumbs" na rekach ALE mysle, ze tekst pasuje wlasnie bardziej do starutenkiego Johnego Casha, przy ktorego wykonaniu ZAWSZE mam szkliste oczy a i bardzo czesto pojawiaja sie lzy.(musze walczyc zeby sie nie pojawialy :wink:) Nigdy nie slucham tego w towarzystwie,troche tak jakos wstydze sie swoich lez a i otoczeniu czesto wydaje sie, ze jak ktos jest wrazliwy to do razu musi byc jakas pizdeczka czy cos w ten desen.:wink:

 
sa gusta i gusciki wersja Trenta tez bardzo mi sie podoba. Jest to jeden z kawalkow, przy ktorych mam tzw "goosebumbs" na rekach ALE mysle, ze tekst pasuje wlasnie bardziej do starutenkiego Johnego Casha, przy ktorego wykonaniu ZAWSZE mam szkliste oczy a i bardzo czesto pojawiaja sie lzy.(musze walczyc zeby sie nie pojawialy :wink:) Nigdy nie slucham tego w towarzystwie,troche tak jakos wstydze sie swoich lez a i otoczeniu czesto wydaje sie, ze jak ktos jest wrazliwy to do razu musi byc jakas pizdeczka czy cos w ten desen.:wink:


to wlasnie takie otoczenie jest pizdeczka ;)
 
@mat01 @Scurvol to tak a propos Dżonego Casha:

0f83787620cf061037f580b5f298a6c3.jpg
 
@mat01 @Scurvol to tak a propos Dżonego Casha:

0f83787620cf061037f580b5f298a6c3.jpg
Wiesz, uwazam nauki Chrystusa za bardzo szlachetne i godne nasladowania. Szkoda tylko, ze 95% tzw katolikow nie ma z nimi nic wspolnego. Jestem ateista mimo tego, ze swego czasu mialem slub koscielny, czyli jak sie domyslasz mam wiekszosc tzw sakramentow swietych za soba. Jakos tak przy bierzmowaniu, stracilem wiare w Boga, ktora nigdy nie byla jakas silna, od malego cos mi nie pasowalo. Do bierzmowania poszedlem za namowa rownie nie specjalnie wierzacych rodzicow (tzn mowia, ze wierza ale nie praktykuja), twierdzili, ze przyda mi sie to pozniej jak bede chcial slub wziac i mieli racje. W LO na lekcje religi juz nie uczeszczalem.
 
Back
Top