Muzyka

Poproszę jakiś dobry electro house czy coś. ;) Ogólnie, dobre densy żeby były !
 
Żeby nie było, że cały czas naparzam grinda to podziele się moim ukochanym zespołem elektronicznym :)







Najnowszy singiel



A tu trochę ze starych kilmatów







I mega remix od G.M.S


 
O widze nie tylko ja lubię taką muzę :-)











to w sumie, troche "dyskotekowe",ale ujdzie jeszcze.







Jak ktoś lubi Iron Maiden to skojarzy ;]
 
Pamiętam jak dziś jak jechałem do sklepu po kasetę - 80 zł :D A jak się udało dorwać koncert to oglądałem go chyba codziennie :) W od Dziewicy zaczynałem i miałem niesamowitego pierdolca na punkcie tej muzy. A tej taśmy słucham po dzień dzisiejszy,niby już dźwięk zniekształcony, ale dla mnie lepsze to niż mp3:)
 
@Yagiel tez mialem pierdolca na punkcie IronMaiden caly pokoj w plakatach,koszulki plyty,oczywiscie oryginaly bo to czasy byly gdzie netu ogolnodostepnego nie bylo,sentyment zostal.Jak pisalem wyzej,slucham muzy bardzo ale to bardzo roznej ale z Iron Maiden kojarze moja mlodosc,ta muza jest niesmiertelna.
 
a moglibyscie coś panowie mi polecić z coś z cięższych brzmień tylko nie jakieś hardkorowe ;) ? nie wiem to chyba jest alternatywny rock, nie chce sie wygłupić. Ostatnio słucham kawałków tego typu i sie powoli wkręcam



mniej/wiecej cos takiego



 
Kto nie sluchal Ironow za malolata :)- The number of the beast znajdowalby sie napewno w mojej najlepszej 10 albumow gitarowych.



UP THE IRONS !!!
 
tez fajne, ostatnio mam wlasnie faze na bardziej oldschoolowe kawalki



haha no i plus za Briana Posehna w teledysku;)



na marginesie



 
@noodles

jak chcesz poziomem lajta coś zbliżonego do Deftones to tak na szybko polecam(linków wstawić nie mogę bo w robocie siedze ;] )
  • Papa Roach - Pierwszy album w szczególności
  • Rage Against The Machine
  • System Of a Down - najlepiej ToxicitiK2 (Polskie)Illusion (Polskie)

a i ogarnij sobie soundtrack do Tony Hawk Pro Skater 2 ;]
 
Jezeli chodzi o numetal i pochodne to polecam europejskie:



Emill Bulls (DE), 4Lyn (DE), Crosscut (DE), Farmer Boys (DE), Psycore (SE), Clawfinger (SE), Headplate (SE), One Minute Silence (GB), Superbutt (HU), Watcha (FR), Paragraf 22 (PL).



I jeszcze z USA Sevendust, Filter, Primer 55, Nonpoint, Il Nino.
 
@noodles



polecam Ci bandy:



- Team Sleep (gra tam Chino Moreno, wokalista Deftones).







- A Perfect Circle - każdy fan Deftones obowiązkowo zna : )







- Thrice







są to bandy które IMO najlepiej oddają nowe Deftones (czyli m.in. Diamond Eyes).



Kolega Yagiel podał bardziej oddające starą twórczość chłopaków z Sacramento, czyli albumy stricte Nu Metalowe



A dla wszystkich fanów djentu, mega wiadomość:



NOWE MESHUGGAH!!



http://iamaleak.com/
 
Back
Top