MTV Caged - nowy reality show

Ja właśnie skończyłem oglądać...



jest o zawodnikach, o rodzinach, o imprezach... chujowe :-)



warto zobaczyć ciężki nokaut na sam koniec :-)
 
Przez dziewczyny, powiadasz?


Fajny jest program, gdzie jest 5 lasek, a faceci ustawiają je w kolejności wg własnego gustu ;) Jest na co popatrzeć :-)
 
no tak, tylko nie widać załamania taty, koleżanek i tego ile się podnosił io że trzeba było go prawie nieść :D
 
Hahaha,malinowsky wlasnie zastanawialem sie czy napisac to, ze razem mamy w trojke wiecej postow i jak to przezyje:P oczywiscie wszystko zartobliwie.



Madzer,tak i co lepsze, nawet ten program, nie protestowalem. Tyle, że przełączałem, gdy kolesie się prężyli, w końcu nudy, nie ?:)
 
Mi z mtv kojarzy się głównie 1 i najlepszy program do dziś. A imię jego :



Jackass-284x300.jpg








Zemsta na brutalu , jak dla mnie za dużo reżyserki.
 
MTV jest masakrycznie słabe, niestety znam te programy bo szmula ze szwagierką cisną np. "Jersey shore" czy jak im tam i całą masę innych gówien. Ale Jackass zawsze było zaje...te:-)
 
+wildboyz i viva la bam, kiedyś jeszcze beavis and butthead



jak ktoś nie widział tego drugiego to polecam , było chyba z 5 sezonów.



tumblr_ljsquxqETw1qe74c4o1_500.jpg
 
Wildboyz, Viva La Bam to takie odłamy w sumie Jackass. Jeszcze przez jakiś czas Dirty Sanchez podobne show do Jackass robili w MTV, ale bazujęce głównie na bardziej bolesnych i obrzydliwych numerach, a nie mieli bekownych gwiazd i jakoś mnie nie wciągnęło wcale. Mój debiut z Jackassami miał miejsce gdzieś z [strike]13 [/strike]około 10 lat wstecz, gdy zbakany wróciłem na chatę, zarzuciłem mtv i kilka epizodów pod rząd leciało. Patrzyłem pare godzin jak wryty, nie wiedząc co się dzieje. Póżniej wszystkie epizody oglądnąłem, wszystkie fimy długometrażowe, ale pod koniec , a teraz już po śmierci Dunna, już mi powoli przeszło.



Edit. I ten od Madafaki to wujek Bama z mega dziurą w plerach:-)
 
w jednym odcinku wydziarał sobie w niej heartagram :)



z dirty sanchez miałem tak samo, nic ciekawego.



na mtv chyba leciała też kiedyś dobra kreskówka king of the hill.
 
Ja pamiętam kilka animacji, oprócz BB, jescze Drawn Together i mega zajebiste puszczane późną nocą "rick and steve the happiest gay couple in the world" jedna ze śmieszniejszych "kreskówek" jakie widziałem :)
 
Może jakieś pimp my cage potem czy coś? Z raperem który walczy w MMA, odwidzałby mniejsze gale i tam zajmował się oprawą, o!







Każdy program który może przyczynić się do popularyzacji MMA jest dobry, obejrzę jak akurat natrafię w TV na to. :)
 
Ja zawsze uważałem, że powinien powstać TUF z celebrytami na wzór Tańca z Gwiazdami :) Przy odpowiednim doborze "zawodników" MMA zyskało by w Polsce sporo popularności :D
 
Ja zawsze uważałem, że powinien powstać TUF z celebrytami na wzór Tańca z Gwiazdami :) Przy odpowiednim doborze "zawodników" MMA zyskało by w Polsce sporo popularności :D






Nastula miał coś w ten deseń stworzyć. Wiadomo co z tym jego programem w końcu??
 
Back
Top