MTV Caged - nowy reality show

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
Ja właśnie skończyłem oglądać...

jest o zawodnikach, o rodzinach, o imprezach... chujowe :-)

warto zobaczyć ciężki nokaut na sam koniec :-)

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Przez dziewczyny, powiadasz?

Fajny jest program, gdzie jest 5 lasek, a faceci ustawiają je w kolejności wg własnego gustu ;) Jest na co popatrzeć :-)

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
no tak, tylko nie widać załamania taty, koleżanek i tego ile się podnosił io że trzeba było go prawie nieść :D

Born2kill

UFC
Heavyweight
Hahaha,malinowsky wlasnie zastanawialem sie czy napisac to, ze razem mamy w trojke wiecej postow i jak to przezyje:P oczywiscie wszystko zartobliwie.

Madzer,tak i co lepsze, nawet ten program, nie protestowalem. Tyle, że przełączałem, gdy kolesie się prężyli, w końcu nudy, nie ?:)

Anonymous

NoLife FC
Mi z mtv kojarzy się głównie 1 i najlepszy program do dziś. A imię jego :

Jackass-284x300.jpg

Zemsta na brutalu , jak dla mnie za dużo reżyserki.

bobyflex

BAMMA
Welterweight
MTV jest masakrycznie słabe, niestety znam te programy bo szmula ze szwagierką cisną np. "Jersey shore" czy jak im tam i całą masę innych gówien. Ale Jackass zawsze było zaje...te:-)

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
+wildboyz i viva la bam, kiedyś jeszcze beavis and butthead

jak ktoś nie widział tego drugiego to polecam , było chyba z 5 sezonów.

tumblr_ljsquxqETw1qe74c4o1_500.jpg

Anonymous

NoLife FC
Wildboyz, Viva La Bam to takie odłamy w sumie Jackass. Jeszcze przez jakiś czas Dirty Sanchez podobne show do Jackass robili w MTV, ale bazujęce głównie na bardziej bolesnych i obrzydliwych numerach, a nie mieli bekownych gwiazd i jakoś mnie nie wciągnęło wcale. Mój debiut z Jackassami miał miejsce gdzieś z [strike]13 [/strike]około 10 lat wstecz, gdy zbakany wróciłem na chatę, zarzuciłem mtv i kilka epizodów pod rząd leciało. Patrzyłem pare godzin jak wryty, nie wiedząc co się dzieje. Póżniej wszystkie epizody oglądnąłem, wszystkie fimy długometrażowe, ale pod koniec , a teraz już po śmierci Dunna, już mi powoli przeszło.

Edit. I ten od Madafaki to wujek Bama z mega dziurą w plerach:-)

madafaka

Maximum FC
Light Heavyweight
w jednym odcinku wydziarał sobie w niej heartagram :)

z dirty sanchez miałem tak samo, nic ciekawego.

na mtv chyba leciała też kiedyś dobra kreskówka king of the hill.

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
Ja pamiętam kilka animacji, oprócz BB, jescze Drawn Together i mega zajebiste puszczane późną nocą "rick and steve the happiest gay couple in the world" jedna ze śmieszniejszych "kreskówek" jakie widziałem :)

Bubi

ONE FC
Light Heavyweight
Jeszcze wam brakuje posta typu zjadłem ogórka, łapki w górę ! :-)

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Może jakieś pimp my cage potem czy coś? Z raperem który walczy w MMA, odwidzałby mniejsze gale i tam zajmował się oprawą, o!

Każdy program który może przyczynić się do popularyzacji MMA jest dobry, obejrzę jak akurat natrafię w TV na to. :)

heileris

ONE FC
Lightweight
Ja zawsze uważałem, że powinien powstać TUF z celebrytami na wzór Tańca z Gwiazdami :) Przy odpowiednim doborze "zawodników" MMA zyskało by w Polsce sporo popularności :D

Anonymous

NoLife FC
Ja zawsze uważałem, że powinien powstać TUF z celebrytami na wzór Tańca z Gwiazdami :) Przy odpowiednim doborze "zawodników" MMA zyskało by w Polsce sporo popularności :D

Nastula miał coś w ten deseń stworzyć. Wiadomo co z tym jego programem w końcu??