MSWiA zablokowało konta bankowe HIGH League. Organizacja na liście sankcyjnej

Więc wpierdalanie świni lub chlanie dla wyzszego celu a w duszy Allah gra to takija. Co innego kwestia indywidualnej interpretacji imama co to jest wyzszy cel
 
Czuli w skrócie każdy muzułmanin ma prawo do kłamstwa a tak naprawdę whatever it takes żeby chronić siebie i islam. Jeśli w duchu wieży w allaha może nawet wpierdalać świnie jeśli tego wymaga adaptacja do przeżycia.
Przecież nawet w Koranie jest historia, że prorok kazał jakiemuś kolesiowi pójść do swojego przeciwnika politycznego udać że się do niego przyłącza (czy tam ogólnie się z nim skumplować) żeby łatwiej móc go później zajebać.
Religia pokoju skurwesyny!
 
There is a consensus that whomsoever is forced into apostasy and chooses death has a greater reward than a person who takes the license [to deny one's faith under duress], but if a person is being forced to eat pork or drink wine, then they should do that [instead of choosing death].
It is acceptable (for a Muslim) to eat the meat of a dead animal at a time of great hunger (starvation to the extent that the stomach is devoid of all food); and to loosen a bite of food (for fear of choking to death) by alcohol; and to utter words of unbelief; and if one is living in an environment where evil and corruption are the pervasive norm, and permissible things (Halal) are the exception and a rarity, then one can use whatever is available to fulfill his needs.
 
Więc wpierdalanie świni lub chlanie dla wyzszego celu a w duszy Allah gra to takija. Co innego kwestia indywidualnej interpretacji imama co to jest wyzszy cel
Znam kilku Irańczyków. Niby chlac nie wolno ale z ich relacji w piątek i sobotę wszyscy napruci jak i nas. Byle policja nie złapała bo może być wpierdol albo coś gorszego.
 
Znam kilku Irańczyków. Niby chlac nie wolno ale z ich relacji w piątek i sobotę wszyscy napruci jak i nas. Byle policja nie złapała bo może być wpierdol albo coś gorszego.
Jeśli zasłoni zasłony w domu albo wogole schowa mordę pod bar to mu wolno bo Allah nie widzi. Takie to interpretację są:)
 
Główna różnica to, że "Ketman" jest pojęciem, które wywodzi się z sufizmu, a "Takijja" ma korzenie w islamie szyickim, ale ja się nie znam, więc zostawiam to zagadnienie ekspertom.
:homer:
 
Miód na moje hejterskie serce. Oby więcej takich newsów. Ogólnie za bardzo nie lubię freak fightów za promowania zjebów, ale tego stanika fontanny to już na maxa. Za to ilu małolatom gówno w głowie zrobił i jakie głupoty pierdoli, powinien mieć jechanie na każdym kroku. Im mniej popularne są takie śmiecie tym lepiej dla społeczeństwa.
 
Miód na moje hejterskie serce. Oby więcej takich newsów. Ogólnie za bardzo nie lubię freak fightów za promowania zjebów, ale tego stanika fontanny to już na maxa. Za to ilu małolatom gówno w głowie zrobił i jakie głupoty pierdoli, powinien mieć jechanie na każdym kroku. Im mniej popularne są takie śmiecie tym lepiej dla społeczeństwa.

Właśnie ja sobie nie zdawałem sprawy jaka jest tego skala, bo dla mnie ci ludzie se świata freaków są kompletnie anonimowi. Jedynie znam wardęgę, bo chyba jako jeden z pierwszych robił fajne pranki - uciekanie od straży miejskiej i policji, mutant spider dog itp. no i wiedziałem o tych pato streamerach typu rafonix i daniel magical, ale na zasadzie, że ten świat zmierza ku końcowi jak ludzie płacą żeby oglądać patologię. Przeraziłem się dopiero jak porozmawiałem z chrześniakiem narzeczonej, który miał wtedy chyba 9-10 lat. Wymieniał mi wszystkie te ksywy walczących na fame typu lord kruszwil, mini majk i opowiadał, że ten ma pieniądze, ten ma ekipę, ten ma costam. Właśnie to jest chyba główny target tego gówna i oni imponują dzieciom, a jak wiadomo takie dziecko jest jak plastelina, internetu mu nie zabronisz, kijem rzeki nie odwrócisz. Mam nadzieję, że póki mój syn nie dorośnie, ten zjebany trend zniknie, ale wątpię...
 
Jarek dał mu już miejsce na liście wyborczej?

:jarolaugh:
1685711584621.png
 
Znam kilku Irańczyków. Niby chlac nie wolno ale z ich relacji w piątek i sobotę wszyscy napruci jak i nas. Byle policja nie złapała bo może być wpierdol albo coś gorszego.
Irańczycy to też trochę bardziej cywilizowani ludzie niż możnaby sądzić po władzy w ich kraju.
Tak samo mimo wszystko mają te protesty
 
Sarara już się cieszył że wpadnie fajne sianko za sparing z Pasternakiem a tu trzeba do Jóźwiaka dzwonić :mjsmile:
Jóżwiak nie ma czasu na takie pierdoły jak rozmowy z cycatym krakusem, ledwo rozpoczął karierę we frikach, a już zamknęli jedną z organizacji i mu się zawęża pole zarobku, a młody kurwiszonek ma coraz większe wymagania finansowe. Zresztą to nie przypadek, wszystkiego czego dotknie się Prezes Kokociński, obraca się w gówno, taki odwrotny Midas.
 
Pisaliśmy tu o tym lata temu a pracownicy roksa dementowali, że tam nie ma żadnych związków z ruskimi/służbami/Khadyrovem :)

No to huj bąbki szczelił, bo roksy już nie ma, czyli pewnie nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę.
 
Back
Top