Morskie opowieści

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Jak komuś za gorąco to może popatrzeć na obrazki (sztorm na morzu północnym):

YHbVAlp.png

Zrefowane żagle, ale jednak wiatr robi swoje:
Lg4jOaY.jpg

Albo pooglądać

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Kocham żeglować ale jak widzę takie warunki to mnie mdli od samego patrzenia
Wrzucam tutaj mocniejsze fragmenty :)

Jakieś plany na ten rok? Ja z ekipą chcemy spróbować łupinki zabawki (topper xenon) na Bałtyku. Nie mogę się doczekać.

Graf Ramolo

Jungle Fight
Bantamweight
Wrzucam tutaj mocniejsze fragmenty :)

Jakieś plany na ten rok? Ja z ekipą chcemy spróbować łupinki zabawki (topper xenon) na Bałtyku. Nie mogę się doczekać.
Z kumolem kupiliśmy łódkę dwa lata temu w, Szwecji. Plan był by zrobić remont i popłynąć nią na Karaiby i tam sprzedać. Niestety w trakcie okazało się że nie można płynąć klasyczną trasa bo u wybrzeży hiszpani orki grasują i jest zakaz poniżej 12m więc płyniemy przez kanały w Europie ale złapał nas covid i zima i łódka jest pod Paryżem. Woe ten rok to przeprowadzenie jej choćby na kanary.

Dzihados

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Z kumolem kupiliśmy łódkę dwa lata temu w, Szwecji. Plan był by zrobić remont i popłynąć nią na Karaiby i tam sprzedać. Niestety w trakcie okazało się że nie można płynąć klasyczną trasa bo u wybrzeży hiszpani orki grasują i jest zakaz poniżej 12m więc płyniemy przez kanały w Europie ale złapał nas covid i zima i łódka jest pod Paryżem. Woe ten rok to przeprowadzenie jej choćby na kanary.
Wow, szacun, oby godziwy grosz za to wpadl, bo i przedsięwzięcie konkretne. Koniecznie wrzucaj jakieś foty, mapki!

Co do tych orek to tylko plakac mozna. Wiatraki tną miliony ptaków rocznie (także gatunki chronione), huczą na kilometry ale są takie "naturalne", a tu nie można jachtem pożeglować? Z pewnością jachty zabijają orki...

Sekator

Shark Fights
Welterweight
Ale jazda. Chlopie szacunek za takie akcje. Zeglowanie kompletnie nie moja bajka ale plan naprawde rozpierdala system.
Powodzenia!

Graf Ramolo

Jungle Fight
Bantamweight
Wow, szacun, oby godziwy grosz za to wpadl, bo i przedsięwzięcie konkretne. Koniecznie wrzucaj jakieś foty, mapki!

Co do tych orek to tylko plakac mozna. Wiatraki tną miliony ptaków rocznie (także gatunki chronione), huczą na kilometry ale są takie "naturalne", a tu nie można jachtem pożeglować? Z pewnością jachty zabijają orki...
Jak ruszymy to chętnie wrzucę, póki co jest zastój.
Ale to nie chodzi o bezpieczeństwo orek tylko ludzi bo to one zaatakowały kilka łódek i trzeba było ludzi ściągać helikopterami. Są artykuły o tym w necie.

A zarobek to nie jakiś wielki, ot plan na fajne wakacje miał być i przygodę, żeby wyjść ciut na plus. Ale na bank nie zarobek zycia.
received_1068612820230805.jpeg

Graf Ramolo

Jungle Fight
Bantamweight
Ale jazda. Chlopie szacunek za takie akcje. Zeglowanie kompletnie nie moja bajka ale plan naprawde rozpierdala system.
Powodzenia!
Dzięki. Wyczyn to żaden są ludzie co robią naprawdę duże rzeczy i trudne trasy, my wybieramy jak najłatwiejsze.