Moje tłumaczenie wywiadu z Filho (z Tatame)

Tu nie chodzi o kopa i stany, ale o to aby przeciwnicy byli amibitni i wysoko notowani:)
 
Trace wiare w KSW zawodnik niedysponowany wypowiedz godna 12 latka.kontrakt na walke wieczoru podpisywany chyba przez facebooka Masakra...
 
wiele powiedziano w tym wątku, ja od siebie dodam, że przykro czytać o takim końcu zawodnika, który miał szansę zostać jednym z najlepszych. Mam sjedynie zczerą nadzieję, że do walki Mamed vs Filho nie dojdzie. Nie ze względu na Khalidova, ale właśnie ze względu na Brazylijczyka, w takim stanie ostatnim co powinien robić jest walka.
 
Boje sie, ze znowu bedzie sytuacja jak z Irvinem. O ile w ogole Filho przyjeci do Polski bedzie mial albo spora nadwage (przy Irvinie tez manager mowil, ze bedzie waga) i/lub bedzie w bardzo slabej formie. Przydalaby sie jakas szersza informacja od KSW co sadza na ten temat. Oczywiscie mile widzialbym Cote naprzeciwko Chalidowa.
 
sytuacja z niepewnej stala sie juz tragiczna, nie ma opcji zeby pozwolili walczyc Filho przede wszystkim lekarze bo jakies badania przed walka napewna sa robione, a jak dojdzie ta walka do skutku to ja nie mam pytan....
 
Kurde... A tak sie cieszyłem na tą walkę.



KSW powinno coś z tym zrobić, oby znaleźli kogoś na zastępstwo.



Pozostało nam tylko czekać.
 
O Irvinie korzystającym z niewyobrażalnych ilości painkillerów było wiadomo przed walką i nie było takiego narzekania, ale nie o tym



IMO, najciekawszym rozwiązaniem byłoby przesunąć Horwicha do walki z Mamedem, a Michałowi dać w styczniu Kułaka, albo na tej gali poszukać dla niego przeciwnika, bo będzie to poprostu dużo łatwiejsze, bo kto by mógł wziąć walkę z Mamedem na tydzień przed?
 
BJ Penn - myślę, że nie warto pozbawiać Materli takiej szansy jaką jest możliwa wygrana z konkretnym przeciwnikiem. Jeśli teraz mu się uda i powiedzmy następnie pokona kogoś z podobnej półki to kto wie jaka organizacja się po niego może zgłosić. Jeszcze dojdzie do tego, że to on pierwszy trafi do UFC przed Błachowiczem... To z kim walczy Mamed nie ma w dalszej perspektywie większego znaczenia bo i tak wiadomo, że nigdzie się nie wybiera.
 
Back
Top