Mofo Textylia - spot reklamowy

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Witam, chciałbym przedstawić spot, który zrobiłem dla firmy Mofo Textylia :-) Wrzuciłem go tu, bo jestem ciekawy Waszych opinii :-) Jak Wam się podoba moja pierwsza tego typu praca? :-)



 
mnie sie podoba, fajnie wkomponowana muzyka, na prawde nie mam do czego sie przyczepić
 
Wracaj lepiej do trailerów i highlightów :-) albo nie... jesteś zbyt silną konkurencją :-)



Szczerze to nie trawię takiej muzyki i gdybym gdziekolwiek się natknął na taką reklamę to jeśli by mnie bardzo ciekawiła oferta - dźwięk bym wyciszył, a jeśli nie - od razu bym film wyłączył.
 
hehe ja nawet od trailerów nie odszedłem ;) w tym tygodniu ponad 2-minutowy trailer ze spokojną muzą :D



no wiesz, każdy ma swój gust ;)
 
Generalnie spoko, ale uważam, iż muzyka jest nieadekwatna do potencjalnych odbiorców usługi, są melodie dużo bardziej neutralne :)
 
Z reguły właścicielami firm są ludzie trochę "starszego pokolenia" i do nich może ten dubstep nie trafić - sugerowałbym zmianę muzyki na lżejszą. Druga sprawa, że slajdy za szybko przeskakują, przez co są praktycznie nieczytelne. Mógłbyś wybrać najlepsze z nich i dać odbiorcy możliwość lepszego (troszkę dłuższego) zaznajomienia się z nimi. Reszta ok.
 
Druga sprawa, że slajdy za szybko przeskakują, przez co są praktycznie nieczytelne


Dokladnie, za duży chaos. Jakbym był klientem, to bym pomyślał, ze coś próbują ukryć, ze tak szybko wszystko przeskakuje i nawet przyjrzeć się nie można. :D Już nie wpsominając o zapamiętaniu wszystkich usług.



No i KSW wraz z Matheo mogą was ścignąć za muzykę. :P
 
Wszedzie Dubstep :D w trailerach gier filmów i nawet reklam co sie dzieje z tym swiatem :D bardzo fajna reklama :P
 
@Kaczkens



Hahahaha widzę, że hard trolling uprawiasz, ale rozjebałeś mnie tym podkładem :)
 
Właśnie kaczka, trzy minusy i dostaniesz jedynkę, czyli wpierdol. :-)



No offence, tomano :)
 
Uważaj na słowa, bo baczność to sobie możesz mówić, ale do swojego małego, jak chcesz zadowolić 6 razy swoją "dzieffczyne". A Dicka to sobie w rodzinie poszukaj, trollu.



Sorry za język, ale mnie zdenerwował.
 
Ehhh, nerwowa ta gównażeria w dzisiejszych czasach.



Sorry, że nie inny język, ale mnie nie zdenerwował
 
Visu, po prostu ja nikogo na forum nie obrażam, i tego samego mam prawo wymagać w stosunku do mnie. :-) A ten "dick" mnie obraził.



Gówniażeria? Aha, nie musisz już nic mówić, staruszku. :-)
 
Back
Top