MMAster: Odcinki

Dzięki za linki ;) Czas zabrać się za ogląanie.







EDIT @down:



Zauważyłem i edytowałem posta :-)
 
bo wciąga do gardy i zapina balache w trojkącie? :-)







obejrzałem, całkiem spoko, fajnie, że krótkie odcinki, nie planowałem oglądać, ale chyba się wkręciłem :)
 
Dużo kontuzji, szkoda żeby większość odpadła w ten własnie sposób. Emil jest faworytem i nawet jeśli nie wygra to i tak zobaczymy go na jakiejś polskiej gali niedługo po programie.
 
W końcu udało mi się oglądnąć. Daniel (ten z 1) i Emil napewno zajdą w tym programie daleko, obecnie są zdecydowanie liderami. Pozytywnie zaskoczył mnie ten z 7, nieźle radzi sobie w parterze.
 
Bardzo fajne zmiany. Najlepsza to sparingi-teraz juz tylko od zawodnika zależy czy odpadnie. Dodatkowo prowadzący, którzy znają się na mma. Widać producent uznał ze nie są juz potrzebne teksty Rylik, rodem z przedszkola. Bardzo pozytywnie.
 
Fajne jest to, że nawet jeśli nie ogarniasz jakoś super stójki, czy bjj a jesteś dobry w innych aspektach, to przed odpadnięciem obronisz się w sparingach. Dużo bardzej pasuje mi ta odświeżona formuła.
 
Świetni się ogląda ten sezon, na razie wydaje się ciekawszy od poprzedniego.
 
Co za kompletni kretyni komentują ten 4 odcinek na YT? Pokazałem zresztą kumplowi który też się interesuje SW, bo to ćwiczenie z przeskakiwaniem jest bardzo ciekawe, a on też ból dupy, że Asia sama miała z tym problem a "wyzwała" gości od kłód. Dla mnie to absurd, trochę tak, jakbym miał problem z tym, że trener na treningu sam nie uczestniczy w rozgrzewce, tylko ją dyktuje. Zresztą dla mnie Asia popisała się umiejętnościami w poprzednim odcinku stając na tej piłce.


Edit: Generalnie bardzo dobry sezon, jeszcze lepszy od poprzedniego, Strus i Jędrzejczyk doskonale się spisują.
 
Keylock - ja CI powiem kto komentuje - obywatele naszego kochanego kraju - i dziwić sie czemu w Polsce mamy taką a nie inną rzeczywistość.



A wracając do tematu - sezon bardzo fajny i prowadzący spisują się doskonale - aż chce się oglądać.
 
Pewnie będzie na MMAVideos, albo na youtubie. Żałuję, że nie obejrzałem wczoraj planowo, ale niestety zapomniałem.
 
33kxhsg.png




:-)



Jeśli Grzesiek nie odpadnie w następnym odcinku to naprawdę będzie miał sporo szczęścia ;)
 
parodia z tymi "nie" myslalem ze to bedzie formalnosc i wszyscy dadzą tak, co to niby za mmamaster bedzie który boi się byłych uczestników....
 
Back
Top