MMAster: Odcinki

@lugasek Ty jestes takim czrodziejem że nie zdziwiłbym się jakbyś już miał 10 i 11 odcinek :) joke
 
Lol, Rylik już wcześniej faworyzowała Bogusia ale w tym odcinku to przegięła. Najpierw wonty o przegrany sparring a potem wykluczenie rywala z pojedynku swego faworyta. Yebłem :D (dobra dobra, rozumiem to zdrowie zawodnika itp, ale nie wyglądał tamten nokaut tragicznie, mieli kaski i w ogóle)
 
No w tym odcinku to Rylikowa popłynęła z włażeniem w tyłek Bogusiowi. Za to Sylwek ładny nokaut, niech zrobi to samo 26 stycznia :)
 


@Hubi miało sie obyć bez spoilerów w tematach dotyczących odcinków. dzięki wielkie.
 
@Yagiel, na tej gali występują nie tylko finaliści MMAster ale też niektórzy uczestnicy więc nie możesz być pewien czy to spoiler ;)
 
no w sumie ta, ale jestem pewien na 90%, bo szybko przemknąłem kiedyś przez przypadek, przez temat o SoulFC;] teraz i tutaj nie będę wchodzić :]
 
Na gali 26 stycznia zawalczy Boguś, Michał i Sylwek, więc wiesz Yagiel :) Każdy z trzech uczestników którzy zostali zawalczy na tej gali, a ja po prostu kibicuję Sylwkowi aby wygrał swoją walkę na tej gali.



Co nie zmienia faktu,że powinienem to napisać w innym temacie, za co przepraszam.
 
obejrzałem właśnie ten 9 odcinek i beka z tej rylikowej. Tak się bała o Bogusia po jego przegranej walce że nie dopuściła Emila to walki z nim. beka w chuj
 
Chłopaki dogonili umiejętnościami Bogusia czy usiadł na laurach? Ostatnie dwa odcinki były słabsze w jego wykonaniu...
 
Nie kumam ocb tym co maja pretensje o wykluczenie Emila-przeciez stracil przytomnosc.Mieli go narazic na drugie KO jednego dnia ?
 
@Kwikster: to że p. Rylik nominowała Bogusia na zwycięzcę już w połowie programu jeszcze o niczym nie świadczy, jest dobry, ale od tego czasu przegrał sparingi 2x z Michałem i raz z Sylwkiem. No i trochę to podejrzanie wygląda, że jak przegrał z Sylwkiem to nie musiał walczyć ponownie bo ktoś tam inny odpadł wcześniej, jak przegrał z Michałem, to nie musiał walczyć bo Emil ma kontuzję... niby jest to uzasadnione ale wygląda to tak sobie, mogli odczekać i zrobić dogrywkę. Nie mówiąc o sędziowaniu przez p. Rylik walki Boguś - Michał na korzyść Bogusia, mimo że 3/4 czasu spędził na plecach :)
 
Nie kumam ocb tym co maja pretensje o wykluczenie Emila-przeciez stracil przytomnosc.Mieli go narazic na drugie KO jednego dnia ?


Tylko kto najbardziej był za tym, żeby Emil dalej nie walczył? Nie widziałem w tym odcinku, żeby Nastula czy Strus chcieli za wszelką cenę wykluczyć Emila z programu. Tylko Rylik najbardziej huczała, że ma teraz odpaść i koniec kropka. Tak jakby chciała przepchać do następnego odcinka swego faworyta Bogusia. Ciekawe czy by tak huczała jakby Emil miał stoczyć walkę o pozostanie w programie z Michałem. Co o tym sądzicie? Ja mam nadzieje, że jak będzie następna edycja tego programu to nie będę musiał więcej oglądać tej pani.
 
Jak uwazasz ze po KO mozna od razu narazac sie na drugie to gratuluje wiedzy, a tak poza tym Nastula mowil o narazaniu zdrowia zawodnika w tej sytuacji tez.Nie mozna sie dziwic Rylik,ze nie docenia walki w parterze jesli o tym nie ma pojecia a walka w parterze dla laika wyglada przewaznie duzo mniej efektownie.
 
Moze dlatego, ze Rylik ma zdecydowanie najwieksze doswiadczenie jesli chodzi o sporty uderzane sposrod wszystkich bioracych udzial w tym programie.
 
Mniej efektownie, ale co Boguś zrobił w tej stójce,żeby mieć aż taką przewagę u pani Rylik?



Zresztą chyba optycznie wiadomo, jak ktoś jest na kimś z góry i go nawet lekko uderza przez 3 minuty to logiczne,że lepszy jest ten z góry niż ten z dołu?



Ja też kibicowałem Bogusiowi w tym starciu,ale bez przesady.
 
Po KO i to takim wyklucza się na co najmniej miesiąc, niby siedzicie na tym forum tyle czasu a nadal gówno wiecie. Poza tym gość za bardzo nie protestował gdy o tym zadecydowali.
 
Zgadzam sie ze Bogus przegral,ale wykluczenie Emila jak najbardziej prawidlowe.Mnie sie wydaje,ze Rylik nie byla stronnicza tylko sie na parterze kompletnie nie zna i nie wie jak np wysoko oceniane jest obalenie.Kto ogladal poprzednie odcinki niech sobie przypomni o jakie podstawy Rylik pytała Nastka .
 
Sylwek mocno się rozkręcił. Jeszcze pare odcinków temu, gdyby ktoś mi powiedział że będzie w 3 to stwierdziłbym że prawdopodobnie żartuje, ale na ostatnich sparingach świetnie się pokazał, i osobiście wydaje mi się że obecnie ma największe szansę na zwycięstwo w programie.
 
Wykluczenie Emila było prawidłowe. Temu nie zaprzeczę, bo go Sylwek ładnie urządził tym lewym.
 
@ziggy1234 ja się zdaniem Rylik średnio kieruję... Boguś mi się podobał na początku programu, był najlepszy w przekroju... ale reszta widać rozwinęła się albo on stanął w miejscu. Wydaje mi się, że zwycięsca będzie z Olsztyna.



Co do wykluczenia Emila... Dostał gonga i poleciał. Mi też go było szkoda, bo to ciekawy zawodnik...
 
Ok, nie chodziło mi tylko o Rylik bo Nastula też tak mówił, ale ogólnie niepotrzebne było typowanie jednego faworyta w połowie programu, przed sparingami. Najpierw się podniecali Sylwkiem, potem Bogusiem... w sumie mogliby zachować to dla siebie bo nie wiem czemu miało to służyć. No ale whatever. Co do finału to ciekawi mnie głównie sparing Michała z Sylwkiem. Wydaje mi się że jednak że zapasy będą górą na zasadzie lnp :)
 
Wyczyściłem trochę. Była prośba o brak spoilerów w temacie z odcinkami. Mozna sobie spoilerować w temacie z rozpiską
 
Back
Top