MMAster: Odcinki

Meru

Moderator
Cohones
Iy7pQ.jpg




Odcinek 1



http://www.mmavideos.pl/tv-shows/mmaster-odcinek-1
 
Tak średnio mi się podoba formuła tego programu. A co to za cyrki były z tą wagą? Nie mogli im przed programem powiedzieć, że mają zbić do 85. Tylko teraz ten byczek musi zbijać 8 kg.
 
Powiedzieli im. Od początku było wiadome,że mają ważyć do -87kg bodajże, przy zapisach było to podane, więć to wina tego byczka, nikogo innego.
 
Moim zdaniem fajny program i zapowiada się fajnie. Nastula niestety nie jest szczególnie medialny i charyzmatyczny, ale to nie przekreśla możliwości. Z zaciekawieniem obejrzę kolejny odcinek, bo to może być coś ciekawego. Do takich telewizyjnych ról najlepsi byliby zawodnicy typu Materla, Iro, Grabowski, Bedorf czy Juras. Zobaczymy jak wypadnie Drwal - ktoś wie kiedy zaczyna się jego program?
 
Dobrze, że wogóle powstają takie projekty w Polsce. Zobaczymy jakie będą kolejne odcinki.
 
Już się bałem,że będą wybierać najlepszych na podstawie umiejęności stójkowych. Najlepszy docinek z dotychczasowych. Fajnie,że pojechali z kamerą do jednego z klubów. Na moje oko powinni robić to ze wszystkicmi i przedstawiać te materiały zanim zawodnicy odpadną. Pozwalało by nam to na bliższe ich poznanie.
 
Właśnie obejrzałem ten 3 odcinek i nie mam pojęcia czego ten typ sparował z takim klocem. Napewno znalazłby się tam ktoś lżejszy dla niego ;s
 
Meru nie wiem o co biega ale po prau minutach oglądania przestaje mi ładować i tak w kółko ;/ wiesz może o co chodzi?
 
Ja oglądam normalnie, jestem już przy końcówce odcinka więc na stronie technicznie jest ok.
 
obejrzałem 15minut tego noweg odcinka i powiem, że nie podoba mi się ten program.



Komentarze Rylik, trochę jak takiej nieograniętej dziennikarki w programie śniadaniowym, gdzie pojawiło się kilku zawodników MMA. Wiem, że to stójkowiczka, ale z tego co się orientuję to prowadzi program o MMA.



Poziom zawodników ciężko mi ocenić po 15 minutach, ale parterowo to raczej mizeria.
 
Dobry ten ostatni odcinek, merytoryczny. Posłucha tak jeden z drugim jak się zachować z pleców i będzie jak @Tykersky wymierzał sprawiedliwość po bramach :-)
 
Jutro nie ma, kontynuacja ma być od 5 stycznia.



Odcinek 6:



http://tvnplayer.pl/programy-online/mmaster-odcinki,1124/odcinek-6,S00E06,16966.html
 
Dobrze,że napisaliście,że nie ma tego, bo jutro bym o 16:45 czekał jak debil czemu nie ma programu.
 
Back
Top