MMANIAK.PL - informacje o nowościach, recenzje, konkursy

MMANIAK.PL

Oplot Challenge
Welterweight
top_bg.jpg




Witajcie



W tym nowym dziale poświęconym naszemu sklepowi www.mmaniak.pl będziemy umieszczać informacje o nowościach, recenzje produktów informacje o konkursach itp. Wszystko co związane z działalnością naszej firmy. Temat powstał aby nie zaśmiecać forum i w jednym miejscu skupić wszystkie informacje odnośnie naszej działalności.



Pzdr
 
a ja bym chciał się zapytać czy jest możliwość sprowadzenia bluzy Venum brazilian fighters czarnej w rozmiarze S?
 
A ja bym się chciał zapytać czy w niedalekiej przyszłości będą u was dostępne rękawice UFC turniejowe?
 
Ja bym chwycił coś z RVCA a dokładnie koszulke Vitora Belforta,nawet ze 2,moglibyscie juz sciągnąc,pytałem sie rok temu i nadal niema,BJ Penna też jest niezła ale juz mam,poluje i poluje i chyba bez zamówienia z UK sie nie obejdzie u nas kraj 3 swiata
 
to ja też. Dalibyście radę sprowadzić spodenki takie z szachownicą jak mial Cro Cop ? takie z szachownicą na jednej nogawce tylko jak mam być szczegółowy w opisie
 
Uprzejmie informujemy, że rabat to stolica Maroka ...:-)



A tak na poważnie to przekonaliście Nas. Tylko do jutra (czyli do czwartku) do północy użytkownicy forum cohones mają u Nas w sklepie 10% zniżki na artykuły nieprzecenione oraz 5% zniżki na artykuły przecenione. Wystarczy podczas składania zamówiania w uwagach wpisać "Cohones zniżka".



Pamiętajcie zniżka obowiązywać będzie tylko do jutra do godz. 24.00.



Jeśli zapomnieliście adresu to zakupy można robić na www.mmaniak.pl.







Co do powyższych pytań o towar to RVCA to obecnie długa historia i sprowadzenie jej do Polski po w miarę normalnych cenach graniczy z cudem. Rękawice UFC być może się pojawią się na jesieni. Co do bluzy Venuma to będziemy ją mieli jednak proszę w tej sprawie o kontakt na maila [email protected] to zarezerwują ja w najbliższej dostawie.



Pzdr
 
Co do spodenek Cro Copa z szachownicą to żadna firma z którą wspólpracujemy nie produkuje takowych. Hayabusa wypuściłą jakiś czas temu spodenki dla Igora Pokrajaca z chorwacką szachownicą. Na razie nie ma ich w sprzedaży na Europę. Jeśli będą to zamówimy na próbę.
 
tomek-host



Od tego jest odpowiedni temat a nie jeszcze tutaj MMANIAKa piratami atakujesz :)
 
Co do spodenek Cro Copa z szachownicą to żadna firma z którą wspólpracujemy nie produkuje takowych. Hayabusa wypuściłą jakiś czas temu spodenki dla Igora Pokrajaca z chorwacką szachownicą. Na razie nie ma ich w sprzedaży na Europę. Jeśli będą to zamówimy na próbę.






dzieki wielkie za informację. będe monitorował waszę stronkę :)
 
Koszulki Shoguna z ostatniej gali będziemy mieli gdy będą w sprzedaży. Na razie nie ma ich jeszcze w sprzedaży europejskiej.
 
Widziałem ostatnio, że macie odzież MMA Elite, macie może możliwość sprowadzić, koszulki bądź bluzy tej firmy sygnowane imieniem jakiegoś fightera??
 
Podbijam prośbę o spodenki / koszulkę Penna :]



@Baja



Póki co, pewnie tylko z zagranicy można kupić:



www.tinyurl.pl?4eKtpkBR
 
Witam







Odpowiedam na wszystkie pytania:



a) co do spodenek z chorwacką szachownicą jeśli da radę to będziemy je mieli jednak nie wiem w jakim terminie. Obecnie nie ma ich chyba nawet dostepnych w ciągłej sprzedaży w Europie.



b) co do mmaelite to w obecnej chwili nie mamy możłiwości mieć odzieży tej marki sygnowanej nazwiskiem jakiegoś fightera



c) co do rvca i odzież bj penna to sprawa jest mocno skomplikowana ale gdy tylko będziemy mieli okazję to na pewno zamówimy.



Pozdrawiam



www.mmaniak.pl
 
Czy w najbliższych miesiącach jest szansa na pojawienie się rashguard'ów firmy Koral ?
 
Dodaliśmy na stronę kolekcję odzieży UFC sygmnowanej logiem The Ultimate Fighter. Może to być duża gratka dla kolekcjonerów i zagorzałych fanów. Produkty znajdziecie w nowościach na głównej stronie www.mmaniak.pl.







Pozdro
 
Back
Top