MMAgazyn

Moim zdaniem raphaelius odcinek lepszy niz pierwszy, aczkolwiek znow kilka glupich wpadek typu: Santiago byl mistrzem dream, nazwanie Jamesa Irvina Irvingiem. Zdarzylo sie tez pare razy, ze mialem odmienne zdanie np: na temat Kornika, gdzie jeden z prezenterów powiedzia i uwaa e to ne niego KSW chce stawiac. moim zdaniem po przegranej Kornika w Irlandii K&L zrozumieli, ze z Kornika poki co mistrza nie bedzie i potrzebuja swiezej krwi. I wydaje mi sie, ze w obliczu "banicji" Puhakki, chca wypromowac Irokeza wlasnie kosztem kornika.



Przeszkadza tez, ze prowadzacy ciagle wchodza sobie w slowo, ale troche bardziej obiektywnie chyba chca to prowadzic niz wygladalo to w 1 cz. Poza tym kilka celnych uwag i spostrzezen tez sie znalazlo. Chyba sie dotra powolo, bo dobrze jak podobnych programow jest jak najwiecej
 
chca wypromowac Irokeza wlasnie kosztem kornika.


dokladnie, tez mi sie tak wydaje.







Co do prowadzacych, odnosze momentami wrazenie, ze (szczegolnie Pan po lewej) poprostu przekazuja dalej to co gdzies uslyszeli/przeczytali, czuje sie troche jakbym sluchal jakiegos miesiecznego podsumowania wszystkiego co pojawilo sie na branzowych portalach, brakuje mi czegos extra. Na pewno dobrze, ze takie programy sie pojawiaja, ale nie wiem, moze jestem zbyt wymagajacy, albo oczekuje czegos innego - poprostu program do mnie nie przemawia. Na przyklad wezmy taka szklana szczeke, ktora zawsze slucham z zaciekawieniem, nawet jesli mowia o kwestiach najbardziej oczywistych. Moze poprostu Tidzej i Venom sa dla mnie swego rodzaju autorytetami jesli chodzi o wiedze o MMA, zawsze uslysze cos na co nie zwrocilem wczesniej uwagi albo poprostu o tym nie widzialem i wlasnie czegos takiego potrzebuje. Lubie sluchac kogos, kto ma cos do zaoferowania, kogos w porownaniu do kogo moja wiedza na dany temat jest naprawde mizerna, w MMAgazynie mi tego brakuje.
 
"mówiąc elokwentnie - nudny" dziękuję dobranoc, słowo nudny może być dowodem elokwencji 3 latka, nie 40.
 
Dzięki za wrzutę Massimo! Wyjaśni mi ktos co to za ranking pound to pound (albo pound 2 pound) - bo nie wiem czy dobrze usłyszałem jak grubszy Pan wspominał o pozycji Aldo? Jest taki ranking, czy po prostu mu sie pomyliło z "4-ką" między "p" ? Oczywiście pomyłki się zdarzały, ale ja tam daje plusa + O ile co do UFC , KSW jestem na bieżąco, to o sytuacji w Strefie nie chce mi się czasem sprawdzać, a tu mam gotowca. A że jest video, czego brakuje mi w Szczenie - tym większy plus.
 
@raphaelius: Zgadzam sie co do tych nowinek w SzCz, aczkolwiek zwroc uwage na jedna rzecz - tidzej i venom jako redaktorzy mmaRocks oprocz swojej wiedzy o mma, sa na rynku tak dlugo, ze na pewno stworzyli pewna siatke powiazan, znajomosci. Wiec im o nowinki duzo latwiej niz facetom ktorych widzimy drugi raz. Poza tym ocena V i Tj jest czasami poparta wlasnie informacjami o ktorych normalny widz mma nie ma pojecia, niech nam tu posluzy przyklad juz wczesniej wymienionej przez nas oceny redaktorow z mmagazyn na temat przyszlosci kornika i jewtuszki w KSW. Gdyby mieli dojscia do KSW nie gadaliby takich glupot. Druga sprawa, ze mmarocks i SzCz jest bezstronna, a MMAgazyn ze wzgledu na powiazania dwoch panow go prowadzacych ze Strefa Walk nie znajda sie w gronie zaufania ludzi pracujacych dla innych organizacji, a co za tym idzie zadne przecieki do nich raczej nie trafia



@kaczka: spoko
 
Oooo, dzięki!



Brać przykład koledzy redaktorzy - taki magazyn by sie przydał i u nas. Chodzi mi o videomagazyn , łaczony z wywiadami. Oczywiscie Panom zdarzają się wpadki, ale mnie sie podobało
 
40 kafli zgarnal Uszol, przyzwoicie...



Strefa Walk, komedia!



stawianie SW i MMAA w jednym rzedzie, nieporozumienie.
 
Kaczka widzę, że nie odpuszczacz uderzenia z bęben z napisem "wideo" przy każdej okazji. Nie będę mówił w imieniu Venoma i abstrahując nawet od obecnych problemów logistycznych jakie mamy, ale żeby wideo miało sens trzeba by zupełnie zmienić format i styl audycji a myślę, że jednak więcej osób preferuje audio. Jak chcesz to zrób ankietę :p.
 
Wydaje mi się, że kaczka czerpie jakieś doznania estetyczno-erotyczne z oglądania wideo.



Rozumiem, to gdyby Tidzej i Venom byli kobietami, to mozna byłoby sie prosić o wideo, ale oglądanjie dwóch mężczyzn zakrawa o kryptopedalstwo:-)
 
Ogladasz czasem KSW Action - kryptogeju? :-)



Dobra, juz nie będę poruszał tego tematu video. A ankiety wrzucac na forum sie nie da :-):-)
 
Super odcinek. Bardzo dobre wywiady, konkretne pytania tylko troche ten Śląski akcent mnie denerwuje ale może tylko mi to przeszkadza:-)
 
Uprzedziles mnie kaczor ;)



P.s: Dla tych, ktorzy nie lubia tego programu, to w srodku jest dosc obszerny wywiad z kornikiem
 
Kulisy zbijania wagi Horwicha przed KSW - ciekawe - nie słyszałem o tym. Ponoć 2 dni przed ważeniem miał jeszcze 9 kg nadwagi. Ciekawe spostrzeżenia Kornika o saunie. Choć pamiętam ,że jak Matt wyszedł przed Elektrownię - to wyglądał jak zombi - serio: twarz jak czaszka, mimika ściany - straszne :-).



No i składanie Kornika przez Mamaeda w Olsztynie, jak kartke papieru - widać,że Kornik nie ściemnia mówiąc o parterze Khalidova.



Prognoza Kornika na me ufc 140: Machida nie podoła :-)
 
Dostałem info od producentów, że to nie koniec i wkrótce rusza 2 sezon magazynu - i git



Ps. Pozdro Michał
 
Najlepszy polski piórkowy, Mariusz Pioskowik (6-4), będzie gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu MMAgazynu. Tematyka programu będą dwie, duże zbliżające się polskie gale: lutowa KSW 18 oraz kwietniowy MMA Attack 2. Popularny Dyzio opowie o swoich przygotowaniach do pojedynku z Paulem Reed, ale także włączy się do dyskusji na temat 18. gali KSW oraz opowie nam jakie jest jego podejście do organizacji pojedynków w stylu Najman vs. Burneika. Premiera nowego sezonu MMAgazynu we wtorek, 7 lutego.


Ze strony mmagazyn.pl
 
Back
Top