MMAgazyn

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
Obejrzalem i raczej mi sie nie podoba.

Kilka ciekawych spostrzezen, poza tym z zarzutami wobec KSW sie nie zgadzam, no i to wychwalanie SW. Wywiad z Alexem troche jakby skierowany do idiotow, <Alex dlaczego nie walczysz w USA? -A bo warunki mi nie odpowiadaja - jestem mlody wole jeszcze powalczyc na swietnych europejskich galach jak SW> - No come on, z czym do ludzi :)

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Poczatki zawsze bywaja trudne, ale nie jest najgorzej. Oczywiscie merytorycznie i jesli chodzi o talenty dziennikarskie prowadzacych na tle naszej SS wyglada blado.Autorom zycze jednak powodzenia. Tak na marginesie. Te fragmenty SF to tak moga pokazywac ?

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
tez sie nad tym zastanawialem,

Czy eurosport na przykad majac w Polsce prawa do transmisji SF, posiada tez prawa do highlightow itp?

Anonymous

NoLife FC
Chudszy - mało gada, grubszy - za dwóch z kolei. Co do programu - może być, choć pare dziwnych opinii tego grubszego dało sie wyłapać :-)

Ps. Tak SZSZ powinna wygladć właśnie: nie tylko audio ale również video.

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Kaczka, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego ile taka produkcja jak w MMAmagazynie (kilka kamer, studio etc.) kosztuje.

Madman

Bellator
Welterweight
Kaczka chce z Was zrobić 'Lekko Stronniczy'... ;)

Ja kiedyś tez chciałem oglądać SzSzSz ale od niedawna jestem wielkim fanem podcastow i szczerze mówiąc wolę dostać audio niż wideo, którego produkcja w pełni spoczywała by na barkach dwóch osób, wersja wideo jak dla mnie ma sens jedynie wtedy gdyby przygarnął Was Orange sport czy Polsat sport news. ;)
Jedyne zastrzeżenie jakie mam do Was to, to że najlepszego polskiego podcastu o MMA nie ma w iTunes.

Anonymous

NoLife FC
@ Tidzej

Ale mi nie chodzi o jakiś mega wypas przecież.

Kamerka cyfrowa na statywie - grosze

Studio - swykły pokój.

Można wstawić parę waszych wywiadów oraz coś z YT -

to tyle na poczatek

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
kaczka41 Ale co czy kogo chcial bys ogladac w tym pokoju ? SS jest swietna w takiej formie w jakiej jest obecnie.

Madman

Bellator
Welterweight
Jedyne co wypada zmienić to wrzucić ją na iTunes.

sssitunes.jpg

Anonymous

NoLife FC
Oj tam, oj tam.

Też nic nie zarzucam szczenie, ale na 100 % Ci co teraz piszą,że audio styka - po programie Szczena z video - zmienili by swe zdanie - i nawet nie piszcie,że by tak nie było- bo nie uwierzę (i nie chodzi o medialność Venoma :-)).

Ps. A tak z ciekawości , co było wcześniej: SZSZ czy Boxingnews Cafe...?

allladino

ONE FC
Welterweight
Mnie sie podoba ten magazynio-wiadomo ze redaktorzy nie sa profesjonalistami ale tresc jest spoko.Jak bez materialow filmowych no to faktycznie nie ma sensu szczeny wideo robic.Z drugiej strony pewnie wielu z was oglada cafe futbol i chociaz materialow filmowych jest tam jak na lekarstwo to chlopaki daja rady i naprawde bardzo lubie ich ogladac,chociaz fanem polskiej ligi zdecydowanie nie jestem:-)

belmondo

BAMMA
Lightweight
Szczęka na video? Tak jest chyba lepiej. Nie wiem jak wyglądają prowadzący, byc może mają radiową urodę :-)

mmagazyn byłby chyba lepszy, gdybym nie oglądał prowadzących

Tidzej

Bellator
Heavyweight
Ja w pełni rozumiem tych co wolą podcasty. Sam słucham kilkunastu w tygodniu i o wiele łatwiej robić więcej rzeczy na raz słuchając audio niż oglądając wideo, plus oczywiście można zawsze wrzucić na ipoda i przesłuchać w drodzę.

Miedziak

BAMMA
Welterweight
A może pokusilibyście się o wersję tekstową nagrania audio? Wiem, że w cholerę roboty, ale dla szybko czytających to świetna metoda na zaoszczędzenie czasu!

Madman

Bellator
Welterweight
Tylko żeby były na iTunes ;) (wiem, upierdliwy jestem) bo żeby pobrać szczękę muszę specjalnie kompa odpalać a tak sciagnalbym przez iPoda nawet będąc gdzieś poza domem.

heileris

ONE FC
Lightweight
Już kiedyś pisałem o tym redakcji, Tidzej wyraził zainteresowanie po czym niestety chyba zapomniał ;) Tak czy inaczej fajnie by było gdyby szczęka pojawiła się w iTunes :)

michal

Oplot Challenge
Featherweight
MMAgazyn nie jest autorstwa Sfera TV, a naszego, dwoch gości tamże występujących. Ze Sfera TV jedynie współpracujemy, albo odwrotnie, jak kto woli.

Jeżeli z kolei ktoś nie zgadza się z naszymi opiniami to świetnie bo o to właśnie chodzi, żeby dyskutowac, a nie zamykac się w swoim własnym sosie. Czy jesteśmy amatorami? No, Borkami nie jesteśmy, ale kompletnymi amatorami też nie. Dzięki za dostrzeżenie, pozdrawiam.