MMAFFUN Śmieszna kompilacja MMA 2013.03

Nie obejrzałem do końca, ale Wanderlei z podkładem Gunthera rozłożył mnie na łopatki ! :-)



E: obejrzane, niektóre takie sobie , ale wiadomo że nie da się zrobić by wszystkie ryły banię. Plus za Walusia i Reema, zabrakło mi płaczącego Mizugakiego, z jakims podkładem np. Whithey Houston, to aż się prosiło o przeróbkę
 
Blog jest fajny i dobra kompilacja. Na koniec po wzniesionych rękach Walusia pasowałby leżący Overeem :-)
 
Pierwsza część była zdecydowanie lepsza moim skromym zdaniem. I ten jingiel z mufinką irytuje;)
 
Naprawde, bardzo dobre. Tak jak pisałem, przy poprzednim filmiku, na twoim miejscu zrezygnowałbym z obrazków, a zajął, się tylko tymi filmikami, bo wychodzi Ci to o niebo lepiej:-)







PS. Przyczepie, się tylko do nieusuniętego tła w ciasteczku. Zapisaleś chyba w jpg'u:-)
 
Waluś rozwalił :D
ogólnie nieźle ci to wyszło troche bym powycinał ale i tak efekt końcowy jest spoko
 
bardzo fajna kompilacja, walus rozwalil system, jakos mnie tez rozsmieszył ten "plaskacz" od kogos z widowni na twarz Hendriksa heh. duży plus że ograniczyłes długosć przerywników, bo wczesniej były troche za długie.
 
brawo, dobrze sie oglada.



w sumie nie tyle co xeroboy, a znalazl sobie idola na ktorego bardzo mocno 'patrzy', dla mnie to nic zlego, jesli bedzie choc w 1/7 tak dobry kiedykolwiek jak Ali to spoko. :)
 
Ode mnie taka uwaga, żeby podklad do fikmiku wchodziło d razu a nie z wyciszenia.
 
Dziękuję za wszystkie komentarze. Postaram się dostosować z poprawkami w następnym "odcinku" ;)
 
Tak na serio to po kilku sekundach sobie odpuściłem, bo jest zwyczajnie kiepsko zmontowane. Nie rozumiem po co nowy temat, takie coś to do skóry.
 
Te ciastka są wkurwiające maksymalnie, lepiej jakieś przejścia z moviemakera albo coś w tym stylu.
 
Ciastko było wkurwiające w poprzedniej części, bo tam był chyba jeszcze jakiś dźwięk. Teraz jest dużo lepiej, a sama kompilacja zajebista.
 
Dokladnie, jest lepiej niż w poprzednim, jak dla mnie teraz muffina jest spoko, nie zwóciłem na nią nawet uwagi tym razem, a jakiś przerywnik mimo wszystko jest potrzebny, ty wybrałeś muffinkę, jak dla mnie ok. Subskrybuję, będę stałym widzem :)
 
fajnie się to oglądało

tak jak kjiedyś powiedział Waluś 'jaki kraj taki Wanderlei'

to teraz można powiedzieć 'jaki kraj taki Overeem' :-)


P.S. osobiście ni jestem fanem takich powiedzonek bo obrażają one nasz kraj ale aż cisnęło mi to na usta :)
 
Mi się bardzo podobało jedyne do czego mógłbym się przyczepić to, że od 2.30 jest już mniej śmieszne no ale to z powodu braku materiału. Ogólnie fajny pomysł a scena z WS rewelacyjna - zwłaszcza podkład muzyczny.
 
Back
Top