Mma wear outlet

yodamasterjedi

Oplot Challenge
Featherweight
Czy znajduje się gdzieś w Polsce sklep,sklep internetowy z odzieża zwiazana ze sportami walki typu outlet ? czyli ceny są o wiele nizsze niż zazwyczaj
 
Promocje są w Manto... Pewnie każdy sklep coś ogarnia. Outletu póki co w m.st. nie widziałem ;)
 
Kiedyś Pitbull miał outlet, załapałem się na kilka koszulek w bardzo atrakcyjnych cenach. Ale już niestety tego nie ma:(



Na tą stronę wpadłem przypadkowo i też udało mnie się kupic kilka perełek (nie schodzą im ciuszki "mma")



http://unhuman.pl/index.html



Manto tak jak kolega wyżej pisał, często robi promocje. Ale ja osobiście Manto kupuje na allegro od sklepów z suplami którym ten "towar" zalega i chcą się go pozbyć bo im leży i leży na sklepie:)







Możesz też spróbować napisać ładnego maila do sklepów czy nie mają czegoś z jakąś skazą po rozsądnej cenie:) Powinni odpisać.



Kiedyś jak byłem młodszy to kupowałem t-shirty za 100zł teraz sobie tego nie wyobrażam za coś co ma służyć do treningu lub w drodze na niego 60zł to maks i mnie się udaje:)



Powodzenia
 
Zdaje się czasem trafi się jakiś rasz w TK MAXXX czy jak to się pisze.
 
Ostation zachęcony że widziałem okulary TapouT w TK Maxx przeszukałem cały sklep w Gdańsku, ale niesety na kilku parach okularów się skonczyło. Żadnych ubrań nie widziałem.
 
W TK MAXX da rade znalesc rasze jak Masutatsu powiedzial. RAz trafilem na Under Armour wiec warto poszukac.
 
No możliwe. ja szukałem tylko bluz lub t-shirtów, na typowy sprzęt do treningów nie patrzyłem
 
Back
Top