1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Mma wear outlet

Discussion in 'Forum MMA' started by yodamasterjedi, Jul 10, 2013.

1. yodamasterjedi

yodamasterjedi Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    1
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,190
    Czy znajduje się gdzieś w Polsce sklep,sklep internetowy z odzieża zwiazana ze sportami walki typu outlet ? czyli ceny są o wiele nizsze niż zazwyczaj

2. kwikster

kwikster Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    350
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Promocje są w Manto... Pewnie każdy sklep coś ogarnia. Outletu póki co w m.st. nie widziałem ;)

3. Semper Fidelis

Semper Fidelis Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    483
    Zdobyte Lajki:
    15
    Punkty:
    1,790
    Kiedyś Pitbull miał outlet, załapałem się na kilka koszulek w bardzo atrakcyjnych cenach. Ale już niestety tego nie ma:(

Na tą stronę wpadłem przypadkowo i też udało mnie się kupic kilka perełek (nie schodzą im ciuszki "mma")

http://unhuman.pl/index.html

Manto tak jak kolega wyżej pisał, często robi promocje. Ale ja osobiście Manto kupuje na allegro od sklepów z suplami którym ten "towar" zalega i chcą się go pozbyć bo im leży i leży na sklepie:)

Możesz też spróbować napisać ładnego maila do sklepów czy nie mają czegoś z jakąś skazą po rozsądnej cenie:) Powinni odpisać.

Kiedyś jak byłem młodszy to kupowałem t-shirty za 100zł teraz sobie tego nie wyobrażam za coś co ma służyć do treningu lub w drodze na niego 60zł to maks i mnie się udaje:)

Powodzenia

4. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,524
    Zdobyte Lajki:
    17,443
    Punkty:
    1,790
    Zdaje się czasem trafi się jakiś rasz w TK MAXXX czy jak to się pisze.

5. pablos_83

pablos_83 EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,033
    Zdobyte Lajki:
    1,649
    Punkty:
    1,790
    Ostation zachęcony że widziałem okulary TapouT w TK Maxx przeszukałem cały sklep w Gdańsku, ale niesety na kilku parach okularów się skonczyło. Żadnych ubrań nie widziałem.

6. w4ar

w4ar Legacy FC
    Flyweight

Komentarze:
    1,828
    Zdobyte Lajki:
    475
    Punkty:
    2,790
    W TK MAXX da rade znalesc rasze jak Masutatsu powiedzial. RAz trafilem na Under Armour wiec warto poszukac.

7. pablos_83

pablos_83 EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,033
    Zdobyte Lajki:
    1,649
    Punkty:
    1,790
    No możliwe. ja szukałem tylko bluz lub t-shirtów, na typowy sprzęt do treningów nie patrzyłem

Share This Page