MMA w programie celownik

Kris

Legacy FC
Flyweight
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/27022012-1535/6455791



od 10:15
 
Oglądałem w tv i nie do końca mi się podobało mma przedstawione przez redaktorów, czyli tą kobietkę, momentami lektora a Szaranowicza szczególnie. Ogólnie troszkę dziwnie zmontowany ten materiał i wypowiedzi Drwala momentami też nadające zły kontekst. Takie moje odczucia... może reszta ma inne?
 
Nastula w bardzo dobrym świetle przedstawił ten sport. Nie jest wirtuozem w wypowiadaniu się, a jednak prosto i klarownie przekazał swój stosunek do mma. Drwalowi zabrakło odrobinę elokwencji, aby jego wypowiedzi zostały odebrane w taki sposób jak autor miał na myśli, ale ogólnie odniosłem pozytywne wrażenie. Nie podoba mi się notoryczne podkreślanie braku reguł przez lektora, co ewidentnie mija się z prawdą. Powinno opisywać się ten sport jako przekrojowy i wielopłaszczyznowy, wyłaniający najbardziej wszechstronnego zawodnika sportów walki, a Szaranowicz powinien conieco podszkolić się w tej dziedzinie skoro zdecydował się oceniać.
 
Oglądałem materiał na żywo i moim zdaniem ogólnie przedstawiał mma w pozytywnym świetle. Trochę nie podobały mi się wypowiedzi Szaranowicza na temat "kilerskiego instynktu" ale część ludzi tak to odbiera. Całość obiektywna, zaproszeni Nastula i Drwal więc dwóch Polaków którzy jak do tej pory najwięcej osiągnęli w mma.
 
Wiele dyscyplin sportowych np. piłka nożna czy boks mogły by się wiele nauczyć od MMA na temat Fair Play.
 
Back
Top