MMA VIP - Temat ogólny

Wątpię, żeby Rafalala kiedykolwiek zawalczył(a). To jest tylko sposób na podbicie zainteresowania w mediach. Przecież ten gość już się pojawiał przy wczesnym Fame i też nic z tego nie wyszło. Ile razy można łykać ten sam kit?
 
szczerze mowiac to ja licze bardziej na dymy do okola walki np wywiady czy jakies filmiki z widowni na gali...
walki to mi kolo uja latają, szkoda jeszcze ze tego chica nie ma na mma vip3
 
tu nie chodzi o kombinacje. Tu chodzi o rozwalenie takiego konstruktu społecznego jak to, że facet ni może uderzyć kobiety. Ja nie byłem świadkiem czegoś takiego przyznam.

Będzie silny dyskomfort jeśli to się wydarzy. Podniesie się mega larum wokół tego.
I na to liczę, może Państwo coś z tym zrobi, choćby TVP żeby zerwało współpracę bo jak to współpracować z osoba która organizuje tak demoralizujące walki? Co następne Trynkiewicz vs jakieś dziecko? Gangus vs policjant? Najman byłby zdolny do tego.
 
I na to liczę, może Państwo coś z tym zrobi, choćby TVP żeby zerwało współpracę bo jak to współpracować z osoba która organizuje tak demoralizujące walki? Co następne Trynkiewicz vs jakieś dziecko? Gangus vs policjant? Najman byłby zdolny do tego.
trynkiewicz w życiu nie walczyłby z dzieckiem, on by je wszystkie chciał ukochać
 
Tak sobie pomyślałem skoro Ruda siłaczka z Elite chce walki z mężczyznami. Szybko powinna wbijać do MMA VIP bo są wakaty. :lol:
 
Blondyna jest tak naładowana że ona Malownisia łatwo zrobi. Chude to i jestem pewny że blondyna pyka już mma sto razy lepiej. Do tego bardziej męsko się rusza niż on.

Już czekam na tą bitkę. To może być hit internetu :lol:
 
Blondyna jest tak naładowana że ona Malownisia łatwo zrobi. Chude to i jestem pewny że blondyna pyka już mma sto razy lepiej. Do tego bardziej męsko się rusza niż on.

Już czekam na tą bitkę. To może być hit internetu :lol:
Nie zgoli wąsa, nie będzie ruchać 2 lata. Bójcie się jej przyszli przeciwnicy.. :putinlaugh:
 
:juanlaugh:
1634915118638.png
 
myślałem, że jestem tolerancyjny, serio, ale jak patrzę na typa, to centralnie bym mu pizdnął ze łba za te wszystkie "złotka", "kochane" i w ogóle zjebaną manierę
Bez kitu, ta rafalala czy jak mu tam to zachowuje się jeszcze w miarę normalnie i na pierwszy widok nie powiem bo przypomina kobite a ten drugi łeb jest strasznie przerysowany w swojej roli.
 
myślałem, że jestem tolerancyjny, serio, ale jak patrzę na typa, to centralnie bym mu pizdnął ze łba za te wszystkie "złotka", "kochane" i w ogóle zjebaną manierę

Tak szczerze to planowałem ze znajomym się spotkać na parę szklaneczek przy MMA VIP 3 ale jak zobaczyłem tego typa i jego zapowiedź "na którą Polska nie jest gotowa" to mam wątpliwości, jeszcze sobie znajomi pomyślą coś po zobaczeniu co im do oglądania włączam. :DC:
 
Tak szczerze to planowałem ze znajomym się spotkać na parę szklaneczek przy MMA VIP 3 ale jak zobaczyłem tego typa i jego zapowiedź "na którą Polska nie jest gotowa" to mam wątpliwości, jeszcze sobie znajomi pomyślą coś po zobaczeniu co im do oglądania włączam. :DC:
A wiesz że za rozpijanie małoletnich są kazamaty?
 
Back
Top