MMA VIP - Temat ogólny

pomijając względy estetyczne, to właśnie pod tym kątem do tego podchodziłem

do tego, nie wiem czy tak nasmarowana japa nie wyśliźnie się łatwiej gdy wjeżdża np jakaś gilotyna


Spokojnie już armpowergirl zadba o jego odpowiedni lifting twarzowy :lol::cool:
 
pomijając względy estetyczne, to właśnie pod tym kątem do tego podchodziłem

do tego, nie wiem czy tak nasmarowana japa nie wyśliźnie się łatwiej gdy wjeżdża np jakaś gilotyna
Pewnie łatwiej bo to zawsze jakiś poślizg. Ale czemu to ma służyć? Estetyce? No chyba nie skoro się męczysz, tulisz do spoconego rywala i to wszystko się rozmywa więc gdzie tu estetyka?
Masz ślub/randkę i chcesz dobrze wypaść, nie chcesz aby czoło się świeciło itd ok to się przyda no ale kurwa na trening?
No chyba że jako "doping" i że możesz chcieć uciec z gilotyny itd XD
 
Pewnie łatwiej bo to zawsze jakiś poślizg. Ale czemu to ma służyć? Estetyce? No chyba nie skoro się męczysz, tulisz do spoconego rywala i to wszystko się rozmywa więc gdzie tu estetyka?
Masz ślub/randkę i chcesz dobrze wypaść, nie chcesz aby czoło się świeciło itd ok to się przyda no ale kurwa na trening?
No chyba że jako "doping" i że możesz chcieć uciec z gilotyny itd XD
mordo, te 'bjuti' szkarady, niezależnie od swojej seksualności/orientacji tworzą zjebaną, zakrzywioną wizję świata. Wszystko ma być piękne, błyszczące, wymalowane i wyperfumowane. Nie ma miejsca na normalność. Jesteś heteroseksualnym typem ubierającym się w sieciówkach? NUDA W CHUJ

Jesteś heteroseksualną typiarą, która nie robi z cipska autostrady, nie masz wygolonych boków i zdarzy Ci się zrobić kanapkę mężowi/partnerowi, a do tego nie biegasz z tęczową flagą? NUDA W CHUJ, DAŁA SIĘ PATRIARCHATOWI, SZARA ZJEBANA GRUBA I PEWNIE MA AIDS
 
Dzisiaj 20-letnie dziewczyny wstrzykują sobie botoks w usta ze zwykłej ciekawości. Kiedyś były śmichy, chichy, że jakieś ryczące "40" chcą zatrzymać uciekający czas, a teraz robią to coraz młodsze. Po co? Za ile lat dojdzie do tego, że dzieci będą miały robione operacje plastyczne? To wszystko zmierza w tym kierunku.
 
moment kyrwa, to jak to jest, kto się z kim bije? jest jakaś rozpiska? przez te roszady to już mi się jebie w głowie


Blondyna od siłowania na rękę walczy z kolesiem co robi sobie makijaż, z tym brunecikiem.

Blondyn Ken po operacjach walczy z brunetka - Domżalska

Rafalala na razie bez rywala.
 
Dzisiaj 20-letnie dziewczyny wstrzykują sobie botoks w usta ze zwykłej ciekawości. Kiedyś były śmichy, chichy, że jakieś ryczące "40" chcą zatrzymać uciekający czas, a teraz robią to coraz młodsze. Po co? Za ile lat dojdzie do tego, że dzieci będą miały robione operacje plastyczne? To wszystko zmierza w tym kierunku.
bo to się staje nowym standardem (a dzieci, np w USA już mają te operacje :/ )

ja mam wrażenie, że to odbywa się jak zlot wiedźm - banda dziwaków ustala panujące trendy i kanony "piękna", a potem forsują to jakimiś chujowymi kampaniami
 


Wciąż mam przerzucie, że do tej walki nie dojdzie, albo ken się połamie w drodze do klatki.

Przecież chłop bijący po gębie babę na oczach tłumu to pójdzie na cały świat. No nie wierzę, żeby to się na serio wydarzyło bez żadnej ustawki.

Media wybuchną jak to się wydarzy na serio. Zacieram ręce.
 
Do przesady freak zna już lepsze kombinacje. A jeśli wybuchną to 2 razy bo jeszcze jest blondyna vs Malowniś :lol:
tu nie chodzi o kombinacje. Tu chodzi o rozwalenie takiego konstruktu społecznego jak to, że facet ni może uderzyć kobiety. Ja nie byłem świadkiem czegoś takiego przyznam.

Będzie silny dyskomfort jeśli to się wydarzy. Podniesie się mega larum wokół tego.
 
Wciąż mam przerzucie, że do tej walki nie dojdzie, albo ken się połamie w drodze do klatki.

Przecież chłop bijący po gębie babę na oczach tłumu to pójdzie na cały świat. No nie wierzę, żeby to się na serio wydarzyło bez żadnej ustawki.

Media wybuchną jak to się wydarzy na serio. Zacieram ręce.

Przecież takie walki już były w Polsce, jedna nawet podczas show "Bar" bodaj.
 
Moim zdaniem Ken zrobi łatwo Domżalską nie idzie o to że to kobieta , tylko ona poprostu jest przy nim malutka , no chyba że to mma i zrobi mu coś na nogę.

Blondyna vs Malownis muszę zobaczyć ich F2F ale uważam że ta walka ma większe papiery na fajniejsza bitkę i szansę blondyny.
 
Back
Top