MMA VIP - Temat ogólny

to teraz beda dymy na mma vip nie to co ostatnio na fame nuda
no właśnie w dziwny sposób czuję, że jednak nie

fajnie, swoją drogą, że ktoś trochę się spruł do dziada, czasami mam wrażenie, że jest stawiany na piedestale chuj wie dlaczego, nadają mu niewiadomo jaką rangę i robią z niego nieśmiertelnego mafioza, a tak naprawdę to gość, który miał trochę układów na paru bazarach
 
Oficjalny nowy zawodnik VIP. Ma wystąpić na VIP 3. VIP MMA LGBT powoli staje się faktem :lol:


Czyżby rywal Rafalali ? Moim zdaniem bardzo prawdopodobne.


 
Oficjalny nowy zawodnik VIP. Ma wystąpić na VIP 3. VIP MMA LGBT powoli staje się faktem :lol:


Czyżby rywal Rafalali ? Moim zdaniem bardzo prawdopodobne.



słodki jezu XD jestem ciekaw czy Najmanowi prawicowe narodowe katolickie towarzystwo ciśnie jakoś za angażowanie zawodników z lewej strony mocy
 
VIP MMA jest najciekawsze w kategorii freak fight. Jest też najbliżej odjebania numeru który potencjalnie upierdoli cały biznes.
Elite też dobre ale ma chujowe zaplecze tak mi się wydaje i tego stypiarza bilguna. Tam jest normalnie sklepowa bitka jak u kajmana
 
słodki jezu XD jestem ciekaw czy Najmanowi prawicowe narodowe katolickie towarzystwo ciśnie jakoś za angażowanie zawodników z lewej strony mocy
To towarzystwo które przebiera się w damskie ciuszki i biega za osobami tej samej płci?
Najman i jego kolega Jakimowicz robią krecią robotę temu towarzystwu i przedstawiają ich jako frajerów, hieny cmentarne, osoby niewiarygodne i mające cudze życie w dupie.
 
Nie rozumiem o co ten harmider? Stoch i Żyła już grubo po "30". Zostają im jedne IO i może 2-3 lata skakania. A potem będziemy się podniecać 18. miejscem, bo tyle jest warte następne pokolenie. TVN zrobił słaby biznes, bo skoki narciarskie w tym kraju są na ostatniej prostej. No ale Discovery ma takie zasoby, że przecież nie kupili tych skoków dla zysku finansowego.
 
Back
Top