MMA VIP - Temat ogólny

Niech ktoś napisze kartę walk bo tam za dużo się dzieje żeby to ogarnąć na szybko
Z kim rychu szczena, rafalala jaki Main event. Widziałem GSP się przewijał, Tomuś chic rozumiem nie na tej gali?
 
Rysiek wyśmiał transwestytę aż mu się smutno zrobiło. Miód na moje oczy.
Ale straszne zamieszanie na tej konferencji, zapowiedzieli pare pojedynków na czwórkę a chuj wi czy Chic w końcu bije się z zuromem na trójce czy czwórce xD
 
Ale straszne zamieszanie na tej konferencji, zapowiedzieli pare pojedynków na czwórkę a chuj wi czy Chic w końcu bije się z zuromem na trójce czy czwórce xD

Na 4 , przecież mówili.

Ta konfa to jakaś porażka bo chyba każdy panel trwał 5-8 minut /WTF/


Vip chciało walkę Rafalala vs szczena XD

Tylko szczena odmówił...

Tam się zrobiło dobre uniwersum ale jak panel ma 5 minut to nawet Connor vs Tyson prime będzie ciulowe....


Jeden koleś chce walczyć z rafalala mając kajdanki na rękach. Do tej pory mam beke. Obejrzalbym to ;)
 
Na 4 , przecież mówili.

Ta konfa to jakaś porażka bo chyba każdy panel trwał 5-8 minut /WTF/


Vip chciało walkę Rafalala vs szczena XD

Tylko szczena odmówił...

Tam się zrobiło dobre uniwersum ale jak panel ma 5 minut to nawet Connor vs Tyson prime będzie ciulowe....
Średnia w chuj ta konferencja, to już lepsza była ta ostatnia organizowana w garażu.
Tam było wesoło
 
Niech ktoś napisze kartę walk bo tam za dużo się dzieje żeby to ogarnąć na szybko
Z kim rychu szczena, rafalala jaki Main event. Widziałem GSP się przewijał, Tomuś chic rozumiem nie na tej gali?
Rychu - Najman
Rurom - Tomek Chic
Polski Ken - jakaś w miarę dobra laska
Walka anonimowych bab
Rafalala vs TBA
 
Back
Top