MMA VIP - Temat ogólny

To niesamowite, jak zupełnie przypadkowo pojawiają się na tej konferencji ludzie, którzy będą się bić.

Misiek generał XDD
 
To niesamowite, jak zupełnie przypadkowo pojawiają się na tej konferencji ludzie, którzy będą się bić.

Misiek generał XDD


Mnie rozwaliło jak Najman niektórych pytał na tej konfie ,, chcesz się bić na tej gali ? "

:lol::putinlaugh:


Szkoda że VIP nie jest bogaty bo dla mnie te uniwersum jest 1000 razy lepsze od Fame. I takie Cage F2F to byłaby bajka.


Nie wiem czy wiecie ale ta konfa była w Warszawie , w hotelu Marriott.
 
Mnie rozwaliło jak Najman niektórych pytał na tej konfie ,, chcesz się bić na tej gali ? "

:lol::putinlaugh:


Szkoda że VIP nie jest bogaty bo dla mnie te uniwersum jest 1000 razy lepsze od Fame. I takie Cage F2F to byłaby bajka.


Nie wiem czy wiecie ale ta konfa była w Warszawie , w hotelu Marriott.
no trzeba przyznać, że talent aktorski prawie jak u Mirasa Gracie, zero procent ustawki, czysty spontan, jasna cholera
 
no trzeba przyznać, że talent aktorski prawie jak u Mirasa Gracie, zero procent ustawki, czysty spontan, jasna cholera

Awantura szczena vs Najman to była czysta ustawka , a tak sam spontan. Szkoda że Szczena nie pokazał pazurów przy spięciu z Rafalalą.
 
Profesjonalizm VIP. Kartel ma już walkę na VIP 3 z niejakim GSP a oni pytają z kim widzieliby Żuroma plus niby dogadali że Chic na VIP 4 oficjalnie z Zuromem :lol: To po co te pytanie ? :confused::benny:

Dobrą mają tam organizację kart.:korwinlaugh:

 
Last edited:
Dlaczego ten gość ma prawie 50 k na insta ? :whodefuk:
Przydupas Jongmena, Kizo. Poza tym bekowy, wulgarny kontent "jebać kapusi".

To stary, warszawski gangster odjebał ponad 11 lat w pudle i ma tytuł za kratami pułkownika :lol:
 
Nieoficjalnie - Żurom NIE walczy na VIP 3.
Zostały mu 3 walki na kontrakcie , chce chica czy chcica czy jak to się tam pisze , potem Miska z Nadarzyna a na koniec Kazika Kartela.


Żurom sam przyznaje że ta konfa to było giga zamieszanie kto z kim i kiedy

:mjsmile:





 
Back
Top