MMA VIP - Temat ogólny

No, jestem ciekaw tej konfy 11 września. Co tam Marcinek przygotował za kartę Nam.

Ciekawe czy Rafcia dostanie żywego Kena. Szczerze wolałbym kogoś innego dla niej. Nie rusza mnie zbytnio Ken jako jej przeciwnik.
 
No, jestem ciekaw tej konfy 11 września. Co tam Marcinek przygotował za kartę Nam.

Ciekawe czy Rafcia dostanie żywego Kena. Szczerze wolałbym kogoś innego dla niej. Nie rusza mnie zbytnio Ken jako jej przeciwnik.
o przeciwnika dla rafalali może być trudno, jako że nie wiadomo czy to walka z kobietą czy z typem
 
;)
 

Attachments

  • comment_16311756917r3PVj1Sw0K93jnMsZWv1u,w400.jpg
    comment_16311756917r3PVj1Sw0K93jnMsZWv1u,w400.jpg
    54.5 KB · Views: 63
jak ja tego typa nie trawię, tak samo jak wszystkich pojebów co puszczają małe fafiki bez smyczy, "bo nie gryzie, bo on tylko chce się bawić", hatfu


Dlatego chciałbym narwanego gościa dla Rafci , bo mogą być dobre dymy a cos czuje że ten Żywy Ken to będzie taka cicha pipa.
 
Dlatego chciałbym narwanego gościa dla Rafci , bo mogą być dobre dymy a cos czuje że ten Żywy Ken to będzie taka cicha pipa.
to oni(?) oficjalnie mają się ze sobą bić, czy to póki co domysły?

ja to w ogóle trochę przestaję ogarniać co się dzieje w głowie Najmana, z jednej strony prawica, obrona jasnej góry i w ogóle amen w chuj, z drugiej strony ma w organizacji narkomanów, transa, alkoholików i inne osobistości, którym po coniedzielnej mszy by najchętniej najebał
 
to oni(?) oficjalnie mają się ze sobą bić, czy to póki co domysły?
Chodzą takie plotki ;/ do tego oficjalnie MMA VIP ogłosiło walkę mężczyzna vs kobieta na VIP 3 i Rafalala vs Żywy Ken tu pasuje w ciul. Sam niestety też obstawiam że ten Kenik to jej rywal :(
 
Dokładnie, Rafalala to żadna baba, plastikowy Ken poleci jak szmata jakby co. Pytanie o co chodzi Najmanowi? Tylko o jedno = pieniądze. On zrobi najgorszy syf jeśli myśli, że da się na tym zarobić. Jeśli dodać do tego, że i tak rucha uczestników na wypłacie to mamy pełny obraz tego biznesu.
 
Nie będzie konkurencji KSW -Vip.

VIP MMA zmienia datę gali na 29 października. Nie chcieli konkurować z KSW.

Chyba ich kurwa pojebało, czemu na jebany Piątek? Zawsze kurwa każda gala będzie teraz w Piątek kiedy pracuję, do chuja z taką datą, leję na tą galę ciepłym moczem w takim razie.
 
Back
Top