MMA VIP 2- wyniki, dyskusje.

O kurwa, gruba patola

bahah jprdl, jak zwykle polska milicja się szczyci kurwa tym, że zawinęli jakiegoś dresa patusa z ARSENAłEM WIATRÓWEK. Był tak groźny, że musieli wjebać granaty hukowe i sąsiadom dzieci pobudzić.

Piękne zdjęcie arsenału:

image-7.png



Strzelba na gumowe kule i pistolet pneumatyczny.
 
Tak sobie myślę że Najman zmarnował potencjał Chcica. Po jaka cholerę dał mu juniora Pudzianowskiego.

Szkoda bo chciałem zobaczyć go te 3 do 5 minut w walce :/
 
Czemu Najman nie sięgnie po senseia karate sei budokai? To chyba koledzy są. Razem brali udział w pamiętnym seminarium z Overeemem. Bazelak vs Chic lub Młody Pudzian

"Siła jak topór Vanderlei":rofl::rofl:
 
Tak sobie myślę że Najman zmarnował potencjał Chcica. Po jaka cholerę dał mu juniora Pudzianowskiego.

Szkoda bo chciałem zobaczyć go te 3 do 5 minut w walce :/

Bo najman kalkuluje "przyszłościowo" od jednej raty kredytu do drugiej.
 
Gala Najmana to porażka kompletna. Jedyna opcja to po prostu 3 dni przed walką podawać np kto z kim walczy i walka w ubraniach cywilnych np po 3 shotach wódki. Żadnych przygotowań niech to będzie jak bójka pod żabką.
A nie TAxi Złotówa vs Lew. W ogóle Taxi Złotówa to chyba najnudniejsza postać polskie sceny freak fightów.
 
@Cloud lub inny admin , proszę przenieść temat o organizacji prekursora fresk fightow w Polsce to działu odpowiedniego. Dziękuję.
 
Back
Top