MMA VIP 2- wyniki, dyskusje.

najsmieszniejsze bylo jak w pierwszej rundzie go zrzucil z siebie xD tam była taka przewaga siły, że żurom powinien go obalić i leżeć na nim.
 
żurom powinien go obalić i leżeć na nim.
On na tej ulicy, to chyba z dziewczynami walczył i ze swoją gardą kung-fu, było go stać co najwyżej na obalenie klocka w klatce oraz nie zejść na zawał.

Matuszczak też już chyba zaawansowane CTE, bo pi3rdolił jak potłuczony.
 
Chciałbym na następnej gali takie zestawienia:
Złotówa - Lil Pudzian, Tomek Chic - Daro Lew, Synthol - Żurom.
 
Załatwcie mi walkę jako hejterowi z Cohones który nic nie trenuje prócz wodzitsu
Do Antykonfidenta nie wychodzę bo mnie obskoczy raz dwa
 
Kupiłem ( nie wiem po co ) dostęp do gali i uważam,że to byłą zdecydowanie najsłąbasza gala ppv jaką kupiłem.
wg mnie Najman powinien postawić na zawodników nieprzygotowanych wziętych z melanżu wręcz jak Tomasz Chic ( świetnie się promował) , który naprzeciwko siebie miał Pudziana JR z z trenerem Anzorem. Żurom rewelacyjna fizjonomia ( skrzyżowanie gargamela z pasibrzuchem),
 
A jakie zarzuty?
 

O kurwa, gruba patola
 
Uczestnictwo w przestępczej grupie zorganizowanej.
 
FB_IMG_1624258419903.jpg
 
Decyzja decyzją, ale z tego co mi się wydaje to każdy sędzia punktuje osobno i potem zlicza się tę punkty, a nie po walce jest komunikat, że jest narada sędziów. Jeszcze po rozmowie z osobą będącą przy sędziach to wychodzi na to że Michalak wypełnił dwie karty :)
 
Back
Top