MMA-VIP 2 - 18.06.2021

Lew bez szans? :lol:
Jak dla mnie gala fajna do oglądania ze względu na to, że pewnie kabaret niezły będzie ale typować na tych ludzi to nie bardzo, wszystko tam może się wydarzyć, ewentualnie jakichś dogów po fajnych kursach można próbować jak dla mnie.
 
Lew bez szans? :lol:
Jak dla mnie gala fajna do oglądania ze względu na to, że pewnie kabaret niezły będzie ale typować na tych ludzi to nie bardzo, wszystko tam może się wydarzyć, ewentualnie jakichś dogów po fajnych kursach można próbować jak dla mnie.


Na tej gali jest jeden pewniak Pudzian easy win.
 
No gdzie ten kiep Lew do Taxi. Zostanie zniszczony i systematycznie rozbijany.
Te @1.60 to było super jak ktoś się załapał. Ja mam o połowę mniej.
 
nie wiedzialem ze to jest az taka przewaga warunkow fizycznych xd
5FD5ECB6-2A3E-457C-B2EE-367C46B751FE.jpg
 
Niewiem jak ten antykonfident(67kg) ma wygrać z zuromem (106) przecież to będzie do pierwszego obalenia i go zgniecie. Brałem jak wisiał jeszcze po 2.88 w trakcie ważenia
 
Pamiętaj że to mma więc to nic nie znaczy bo antykonfident w doświadczeniu MMA jest jak zawodowiec przy Żuromie. Skretowka na nogę i koniec.
W MMA przewaga wagi i warunków fizycznych nic nie znaczy?! Gdzieś ty się uchował chłopcze...
Gdyby waga nie miała znaczenia to nie byłoby podziału na kategorie wagowe.
Koniecznie musisz trochę poczytać o prawach fizyki.
 
W MMA przewaga wagi i warunków fizycznych nic nie znaczy?! Gdzieś ty się uchował chłopcze...
Gdyby waga nie miała znaczenia to nie byłoby podziału na kategorie wagowe.
Koniecznie musisz trochę poczytać o prawach fizyki.
Zignoruj go, przecież to zwykły głąb który brandzluje się do patusów i bezdomnych narkomanów.
 
W MMA przewaga wagi i warunków fizycznych nic nie znaczy?! Gdzieś ty się uchował chłopcze...
Gdyby waga nie miała znaczenia to nie byłoby podziału na kategorie wagowe.
Koniecznie musisz trochę poczytać o prawach fizyki.


Dlatego ja jestem ekspertem w freak MMA a ty tylko laikiem.
 
Nie denerwuj się, to forumowy żart :beczka:
Zadałem pytanie to oczekiwałem normalnej odpowiedzi.
Czemu wycofali z oferty bitkę szczeny z tym psychotropem? Chciałem wjechać za drobne w Ryśka :)
 
Panowie nie śledziłem ostatnie informacje z mma vip a więc moje pytanie jest czy Psychotrop z Rychem walka wypadła? Bo nie widzę jej
 
ciekawe że z polskich buków tylko fortuna ma to, widocznie biznesmen Najman takiej kasy od buków chciał że mają wyjebke na tą gale
 
Back
Top