MMA-VIP 2 - 18.06.2021

Idź chłopie z powrotem do przedszkola bo się rzygac chce jak się czyta te twoje pojazdy jak ktokolwiek coś nie trafi, cwelu sam ujebales mutante po 1,2, mistrz upierdalania po cwelowych kursach - jak już wjebywac to po 2,88 niż jak pudzianxxx po 1.2.

Z fb cię wyjebali, z omni cię wyjebali, tutaj moderacja chyba lgbt positive skoro takiego pedała jak ty trzymaja
 
Niewiem jak ten antykonfident(67kg) ma wygrać z zuromem (106) przecież to będzie do pierwszego obalenia i go zgniecie. Brałem jak wisiał jeszcze po 2.88 w trakcie ważenia
W 1 rundzie bylo widac jaka przewage sily ma zurom jak zrzucil z siebie antykonfidenta. Mogl to inaczej rozegrac i samemu obalac, serio ciezko by mial wstac antykonfident spod tak ciezkiego zuroma. Ja nie rozumiem taktyki zuroma w tej walce
 
W 1 rundzie bylo widac jaka przewage sily ma zurom jak zrzucil z siebie antykonfidenta. Mogl to inaczej rozegrac i samemu obalac, serio ciezko by mial wstac antykonfident spod tak ciezkiego zuroma. Ja nie rozumiem taktyki zuroma w tej walce
Z gówna bata nie ulepisz mordo.
 
hahahahah wszystko na odwrót
No i fajnie możesz sobie w dupie pogrzebać masz co cytować ile stron cofales wstecz. Zakładem że Żurom nie jest 100 kilową lebiodą a jednak jest życie (bo ja nie wyobrażam sobie ze mógłby mnie rozjebac chlop ktory waży 70kg) wjebane 200 życie. pokazać Ci kupon? Bo ty nigdy żadnego nie wrzuciles i pewnie grasz ekupony a strugasz chuj wie kogo Lepiej pisać na forum wrzucić walke z kursem 1.3 nigdy nie pokazać żadnego kuponu i pajacowac w dodatku strugajac experta
 
Panowie nerwy w konserwy jedziemy przecież na tym samym wózku :gsp:
Juz nikt tutaj nie jedzie na tym samym wózku co najmniej pół roku. Jak się patrzy ile zawistnych kurew pruje dupsko to tak to niestety wygląda jak teraz
Jeden taki to pewnie poluje tylko na jakiś błąd a potem szybko do lustra i z podniecenia wali konia
 
Juz nikt tutaj nie jedzie na tym samym wózku co najmniej pół roku. Jak się patrzy ile zawistnych kurew pruje dupsko to tak to niestety wygląda jak teraz
Jeden taki to pewnie poluje tylko na jakiś błąd a potem szybko do lustra i z podniecenia wali konia
Cohones uczy, Cohones radzi, Cohones nigdy cię nie zdradzi :crazy:
 
Czekaj cierpliwie a może się kiedyś doczekasz :jarolaugh:
Sram na twoje typy wczorajszy mutante i paru innych kursy max 1.5 haha
Chuj z zuromem, czerwony zamykal 2 kupony wiec i tak + a ty graj dalej te ekupony single z kursem 1.3
IMG_20210618_233145.jpg
 
  • Like
Reactions: ;-)
A co to za różnica po ile. Przegrana to przegrana chyba :juanlaugh:
Serio nie widzisz różnicy?
Grasz kursy 1.3, więc żeby mieć plus musisz trafiać ze skutecznością powyżej 77%, żeby cokolwiek zarobić.
 
Serio nie widzisz różnicy?
Grasz kursy 1.3, więc żeby mieć plus musisz trafiać ze skutecznością powyżej 77%, żeby cokolwiek zarobić.

Nie od małego ma problemy ze wzrokiem i noszę denka od szklanki :dance:
 
  • Haha
Reactions: Evo
Pudzian dawaj pewniaka po 1.35, dodam sobie do mocarnego ako z hiszpanią jutro i rozbijemy bank. :beczka:
 
Sram na twoje typy wczorajszy mutante i paru innych kursy max 1.5 haha
Chuj z zuromem, czerwony zamykal 2 kupony wiec i tak + a ty graj dalej te ekupony single z kursem 1.
zwolnij przestrzeń dyskową wtedy poprawisz wydajność trochę i lepiej Ci będzie szło u buka::snoopd::
 
Back
Top