MMA-VIP 2 - 18.06.2021

DavidMMA

BAMMA
Lightweight
190244280_198471482141257_7485849738856327932_n.jpg


Rozpiska MMA-VIP 2:​

Początek gali: piątek, 18 czerwca, godz. 20:00

Szymon “Król Syntholu” Kaźmierczak vs. Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień
Andrzej “Żurom” Żuromski vs. Rafał ‘Antykonfident” Podejma
Krystian “Młody Pudzian” Pudzianowski vs. Tomasz PRINCE CHIC
Nikodem “Nikoś” Zatowka vs. Tomasz “Fit Dzik” Łomnicki
Mateusz “Rolnik Zabijacz” Kisiel vs. Adrian Cios
Daniel Kaczmarek vs. Kamil Wieczorek
Alan “Psychotrop” Gruchała vs. Ryszard “Szczena” Dąbrowski
Dominik “Guma” Tyman vs. Krystian “Kiki” Stefanów
Sebastian “Pikuś” Tronina vs. Oliwier “Detailer” Gajewski
Adam Okniński vs. Kacper Miklasz

 
Adam Okniński vs. Kacper Miklasz
Ta walka wypadła.

Co do gali, kursy już mocno poleciały, podstawa to było:

Złotówa 1.75 + Mini Pudzian 1.30 - pierwszy walczy z kaleką, drugi z ćpunem

Obok tego dodatkowo:
Psychotrop 1.40 (bo nigdy nie widziałem większej kaleki na workach jak jego rywal)
+
Zatowka 1.45 (bo miał doświadczenie i jest szansa, że coś pamięta)

Ja spróbowałem jeszcze za drobne osobno Żuroma (wyłącznie z uwagi na bardzo dużą różnicę gabarytów a co za tym idzie szansę na jakieś ubicie w parterze, grane przy kursie 3.83)
 
Taxi zamyka jeden kupon jeszcze z KSW.
Oprócz tego Nikoś. Obaj się nie opierdalają na treningach, także powinno być dobrze.
 
Nikodem bankowo trenował kickboxing. Wystarczy zobaczyć jak poprawnie technicznie obrotówki i kopnięcia napiernicza. Jest to pokazane na filmikach jak Bestia z Najmanem walczyli.
A kursy poleciały.
Ale takiego Krystka za nic w świecie nie zagram.
Fioletowy wystarczy że dostanie słaby cios i będzie tańczył.
 
Ale takiego Krystka za nic w świecie nie zagram.
Fioletowy wystarczy że dostanie słaby cios i będzie tańczył.
Ćpun wyjdzie tylko po kasę. To nie potrwa nawet dwóch minut. On się męczy 40 sekundową walką z cieniem. Wystarczy obejrzeć.
 
Mi Fioletowy i Taxi zamykają 2 taśmy jeszcze z ksw i z ufc zwczoraj na 3500 i jestem dziwnie spokojny ,szkoda wczoraj calderwood bo w sumie zamykalaby mi ta urocza 2 prawie 7.....
 
A ten jego rywal to leszcz?
Widziałem jego trzy walki, jedną na gali MMA-VIP wygraną, przegraną ze Złotówą w boksie i jakąś co oglądałem przed walką na MMA-VIP pod kątem stawiania.
W kategorii freak widziałem gorszych i lepszych, ale w sumie to gość będzie groźny przez dwie minuty jak przyciśnie - z kompletnym amatorem może by ogarnął, tutaj jednak niby rywal ciut mocniejszy.
 
Last edited:
Syntol podobno zawinięty jak nie wyjdzie do jutra to Taxi będzie miał innego przeciwnika xD
 
Ha, super to był kursik na taksówkarza, jak wysyłałem kupon to jeszcze wisiało 1.50, zaakceptowało 1.35 w dubelku ze Spencem z boksu, izi monej
 
Back
Top