MMA Tycoon - gra online

Dzieki , ogolnie nie jest ciezko zrobic dobrego fightera w tej grze , jest jak w realu , zapasy to podstawa . Wystarczy zrobic duze ofensywne zapasy , dobre bjj z plecow i mocne g&p z naciskiem na lokcie. Stojka nie jest zbyt wazna, moj cain pomimo slabego boksu dal rade znokautowac przeciwnika w 5 sec.
 
Stojka nie jest zbyt wazna, moj cain pomimo slabego boksu dal rade znokautowac przeciwnika w 5 sec.

Tyle, że ten znokautowany miał znacznie słabszy boks od twojego zawodnika, więc wcale nie jest to aż takie dziwne, że doszło do takiego rozstrzygnięcia.
 
Stachel, no ale ja pytałem we wtorek. Gry nie było przez ponad dobę, padły serwery.

Stójka jest w tej grze ważniejsza niż parter, ale oczywiście zapasy to podstawa by dyktować płaszczyznę walki. Najważniejsze są jednak hiddeny, szczęka, ko power, determinacja, inteligencja, łatwość rozcięć i pewność siebie.
 
z hiddenami jest trudny wybor , ale przewaznie bralem natural ko power , granite chin i fast learnera. Panowie jak najlatwiej uzyskac sponsorow?
 
Pisząc do nich, do właścicieli sklepów z odżywkami, ciuchami. Czy by nie chcieli sponsorować Twoich fighterów. W zasadzie to są minimalne przyrosty finansowe, ja praktycznie pisałem w tej sprawie na początku gry i tyle...Kasa z walczących fighterów wystarczała na nich i na młodszych jeszcze nie zarabiających. Jak ktoś jest początkujący i ledwo wiąże koniec z końcem to mogę podrzucić trochę hajsu na rozruch. Zawodnicy zarobieni, a na koncie mam 2,5mln dolców. Hoduje je co prawda na zakupy VIPA, ale 50/100k na początek to dużo by grać spokojniej.
 
Yo'w. Kiedyś już próbowałem swoich sił w MMA Tycoon i nie szło mi aż tak kiepsko (pamiętam, że miałem więcej wygranych niż przegranych), ale podczas wakacji (tych z 2013) po prostu zapomniałem o tej grze, zaniedbałem wszystko i przestałem grać. Teraz postanowiłem wrócić i mam pytanie na początek. Gdzie jest najwięcej polaków, albo gdzie najlepiej dać na początek Base city?
 
Czemu Polakami się kierujesz ;-)? Na moje oko to najwięcej jest w Amsterdamie lub Londynie, ewentualnie Helsinkach. Ja siedzę ze swoimi w montrealu. Walczę głównie tam, bądź Nowym Jorku, ewentualnie czasem gościnnie w LA lub Las Vegas. Najlepiej się kierować tym, gdzie jest sporo organizacji, w których będziemy mogli naszych zawodników sprawdzić. Przy tworzeniu nowych warto umieścić ich w organizacji z ID restriction zbliżonym do ich ID.
 
Kieruje się Polakami, ponieważ pomyślałem sobie, że wtedy miałbym więcej interakcji z rodakami, ale w sumie jak teraz tak pomyślę, to chyba bez sensu. W każdym razie dzięki za odpowiedź.
 
Yo'w, mam pytanie dotyczące QFC Tournaments. Opłaca się brać w nich udział?
I jak to jest z wystawianiem zawodników? Bo raz widziałem jak jeden menedżer (jedno konto użytkownika) wystawił na ten sam turniej 3 swoich zawodników.
 
Nie mam zbytnio doświadczenia w QFC, ale tak to jest. Są turnieje dla stworzonych świeżaków i można za wygraną zarobić np. trochę VIPa. Czasem zgłasza się świeżego 18-latka bądź można i 25latkiem walczyć, co wydaje się łatwiejsze wówczas do wystartowania i mierzenia się z teoretycznie każdym, a przynajmniej będąc np. mocnym strikerem, ale z defensywą przed obaleniami co w przypadku 18-latka jest niemożliwe jeśli zrobi się z niego boksera to już bez żadnej defensywy przed obaleniami czy parterem.
Jak stworzysz 8 i zgłosisz to może i ośmio Twoich by mogło się mierzyć ;-) Taki urok, kto szybszy ten lepszy. Podobnie jak w TWGC.
 
W takim razie posprawdzam, może uda się załapać VIP'a :D
No i oczywiście dzięki za szybką odpowiedź.
 
Łatwo można wygrać vipa tutaj. Moim zdaniem przy 25latku najlepszy układ umiejętności jest jak dasz max w zapasy, clinchwork, obrona przed obaleniami, i reszte w Muai thai a tam w strking def, elbows i knees. A fizyczne to przedewszystkim kondycja, siła i balanced.. Najlepiej na 13-14 zrobic te 3 wartości. Wtedy probujesz wejsc w klincz a tam robisz egzekucje, moj kumpel tylko takich robi i wygrywa, podobnie jest na wyspie..
 
Panowie podpowie ktoś jak wygląda sprawa z przelotami? 24 mój fighter ma walke w Londynie , a stacjonuję w Hilo , jest w tej grze jakas aklimatyzacja?
 
Panowie podpowie ktoś jak wygląda sprawa z przelotami? 24 mój fighter ma walke w Londynie , a stacjonuję w Hilo , jest w tej grze jakas aklimatyzacja?
Aklimatyzacji jako takiej nie ma, ale loty zabierają energię, chyba, że latasz prywatnym jetem.
Ponadto jest opcja latania zwykłego i 1 klasą co kosztuje 2x to co zwykły lot, ale i połowę mniej energii się traci.

Jak dasz na Map to masz info ile i z jakiej lokalizacji kosztuje zwykły lot i ile energii zabiera i ile trwa...
http://www.mmatycoon.com/travel_guide.php

Taki lot jak Twój to akurat jeden z dluższych, droższych itd. Ja raczej staram się walczyć w miarę na miejscu badź w zasięgu mojego jeta (lata do 7h w powietrzu).
Niektórzy robią loty z jednego miejsca do drugiego i można kupić bilety i lecieć ich jetem.
 
No ogólnych rad to tu cały temat :D Zwłaszcza z początkowych stron. Jak masz jakieś pytanie konkretne to wal śmiało :-)
 
Nie wiem.Przykładowy rozkład treningów dobry , w ogóle mam pytanie jak w gymie można trenować weight to co to znaczy ,jakieś robienie masy/zwiększanie wagi czy co?
 
Nie wiem.Przykładowy rozkład treningów dobry , w ogóle mam pytanie jak w gymie można trenować weight to co to znaczy ,jakieś robienie masy/zwiększanie wagi czy co?

Najlepiej trenować pod danego rywala ;-) Na 14 dni przed walką trening ma swój "boost" do skilla. Nie pamiętam ile tam dochodzi do skilla wirtualnie, ale chodzi o to, ze warto potrenowac mocne strony rywala przed walka np...Tak niektórzy mmówią. Ja trochę tak robię, ale jednak staram się trenować zawodników regularnie po wszystkim co istotne. Najpierw wbijam fizyczne powoli, a przy okazji trochę różnych skilli albo kluczowych dla mojego zawodnika albo tych, gdzie ma luki. Sparingi różnie mają. Ogólnie mam po jednym sparingu każdego primary skilla w tygodniu. A mam tez mojego weterana, który już nie walczy, a sparuje 1 na 1 z moim "narybkiem", gdy np robię zapaśnika to trenuje mu boks...albo odwrotnie i tak ma taki zawodnik z 6-8 sesji sparingów różnego typu w tygodniu i podszkala młodych dodatkowo do robienia przez nich fizycznych lub jak pisałem kluczowych skilli bądź luk.

Trening weight to trening siły i szybkości trochę. Są do tego odżywki typ Muscle Bulk. Tak jak na cardio są increase stamina...To są podstawy, jak znasz angielski to czytaj tutorial najpierw, pomaga spoooroo :-)
 
Jak ma się Vipa chyba to tak. Muszą być minimum 2 osoby na sparingu by trenowały ze sobą. Jak jest 10 to wszystko ponad to trenuje w osobnej grupie. Niedobrze by ktoś był 11, bo chyba jest tak jakby był sam...Jak jest 15 to czołowa piątka sparuje razem, a 6-15 razem. Jak 20 to 1-5,6-10 i 11-20 ;-)
 
Ja mam, ale zamknięty, niepubliczny. Nie wpuszczam nikogo zupełnie, wybacz :P Nie po to bulę z 40k tygodniowo dodatkowo, żeby obniżać jakość treningów moich ;) Tylko moich 20 trenuje, a i tak pełno teraz sesji, gdzie jeden trener ma dwóch na sesji. Akurat wszyscy wypoczęli i jest zapierdol treningowy ;)
 
Back
Top