MMA Tycoon - gra online

Na jednej z wklejonych fotek dobitnie masz ustawione "No training", no a reszta tak jak frozen napisał podobno, choć nigdy jeszcze nie zmieniałem. Najlepiej na sesjach dawac no training, nie w ten sposób.



To old school to jakaś odżywka albo ciuch, zależy co to za sponsor:) Może kontrakt słaby dostałem, ale widze sponsora nawet nawet i to po jednej wiadomości od razu dla 3 fighterów :D wspominałem już, ale miałem 500 za przyjęcie, ponad 11 dolców dziennie dla każdego z osobna i każdy dostał po 4 suple Reduce energy loss :)
 
W sesjach.



Jak już jesteś w gymie, masz normalnie zaznaczone w okienku fightera "Training intensity" na Full time. To wchodzisz w gym, masz podane co trenuje dany trener i kiedy i masz swojego fightera i jego sesje kazdego dnia. Zamiast nazwiska trenera czy jakiegoś typu treningu np. "weights" czy "boxing sparring" wybierasz No training. Dobra opcja, ponieważ energia rośnie, a nie trzeba zrezygnowac z kompletnie wszystkich sesji i którąs sobie pozostawić jeśli nam na niej w tygodniu szczególnie zależy.



A i co do mojego gymu.The BatCave • - 1776



Dwóch trenerów, jeden od BJJ elite, pozostałe nie nadaje się, a drugi Competent - wrestling, BJJ, conditioning, a Boxing i MT feeble tylko niestety. 50 dolców za tydzień, fighterów jest obecnie 12,5 na trenera, czyli dość ogólnorozwojowo na to co miałem do wyboru, bo tak to pozostawały albo drogie gymy, na które by mnie stać nie było, [na co warto uważać, by się nie spłukać, wtedy training automatycznie zmieni się na part-time lub na No training i chyba można wylecieć z Gymu. Na pewno jeśli się tygodniówki nie opłaci ;)] albo takie w których trenowana jest tylko kondycja, tylko zapasy, tylko BJJ, a nigdzie nie znalazłem trenera dobrego od boksu w tych do 300 tygodniowo. Wkrótce jednak liczę, że zasilę któryś z lepszych gymów, kasa się mnoży powoli dzięki sponsorowi i wygranym.
 
Przy tworzeniu i lokowaniu nowego zawodnika warto zwracać uwagę na dostępność dobrych gymów i organizacji w danym mieście. Ja mam wszystkich gości w Londynie w gymie - walczą natomiast w Europie z wyjątkiem jednego, który na walki dolatuje do LA. Z perspektywy czasu stwierdzm, że ulokowanie wszystkich zawodników w jednym mieście to dobre rozwiązanie - pod warunkiem, że to miasto ma dobrą bazę: gymy, organizacje, odżywki, ciuchy.
 
@ stfu



założyles organizacje MMA Champions League i z tego co widze 7 dni zostalo do 1 gali, a zakontraktowales 1 zawodnika dopiero (własnego), jak ogarniesz reszte ??? czas ucieka i chyba troche kasy ci potrzeba do tego :), jak mozna jakos pomóc to pisz :-)
 
Amator, masz rację to moja organizacja.







Kasa jest. Wziąłem wirtualny kredyt na biznes - 50 tys $ :)







Nikt nie chce akceptować kontraktu.



Daje po 500 za wszystko, zapraszam samych słabych zawodników (0-0 ; 0-1 itp.) a nikt nie akceptuje, nie rozumiem.



Początku są trudne, ale poradzę sobie.
 
A ja przyjąłem dla wszystkich trzech od razu po 300 za każdy z elementów :D może czytali forum :P



Albo trenują na razie i nie chcą kontraktowac. Na pewno musisz zapraszać tych co są z Twojego miasta...
 
Tak, wiem.



Większość z Rio zapraszam, ale z innych też próbuję.



Najgorsze zacząć, bo pewnie większośc patrzy - 1 osoba, dziękuje.



Ale jestem dobrej myśli :)
 
@ stfu a inne opcje w kontraktach jakie dajesz ???



exprise , fights , inactivity clause, exclusive ???
 
exprise daje do 1 january 2012
fight 3
inactivity clause 30
exclusive yes

walk dlatego daje 3 poniewaz po 3 walkach bym podniosl wynagrodzenie

btw. nowa osoba sie zapisala - juz 2
 
Właśnie stoczyłem pierwszą walkę :P Mój brązowy pas BJJ poddał kogoś tam :) Mam 4 zawodników, Full zapasior, Bokser, Thai, i właśnie parterowiec. Robiłem dwóch 18 latków i dwóch starszych do nabicia kaski. Mam pytanie przy okazji, czy zawodnik mieszkający w amsterdamie może mieć zakontraktowane walki w innych strefach ? Np. Helsinki ? I jak ew. wyglądają podróże ?



Swoją drogą moi fighterzy :



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136825



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136865



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136942



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=136947
 
Może mieć, podróżujesz w zakładce Map, obok Highstreet. Na dole masz "visit" i "move", naciskasz i chyba dalej sobie dasz radę. Nazwisko, obecna lokacja,planowana i jazda. Nie zapominając o kosztach hotelu chociażby:)

Move - You have chosen to change your fighter's base to another location. Your fighter will move house permanently.

The stress of moving away from friends and family will affect the fighter's morale, whilst the trip itself (moving possessions etc), will affect their energy level. They will also have to pay significant moving fees.

Visit - "You can move a fighter to another location temporarily, in order to train at another facility or to fight at that location.

They will have to pay hotel fees of $100 per day.
Travelling will result in an energy hit for your fighter."
 
@ stfu spróbuj dać ludziom takie kontrakty ( gostek w krotkim czasie okolo 60 zawodników zakontraktowal i juz smiga eventy )



Fights 5 ( albo i wiecej najwyzej jak niedasz rady tylu walk zoorganizowac to ci slabsi zawodnicy porozwiazuja kontrakty )



Singing bonus 500



base pay 500



win bonus 500



exprise 01 dec 2011



inactivity 30



mnie jako poczatkujacego gracza najbardziej interesuje jak najwieksza liczba walk, a jak ktos nowy widzi ze stoczy 3 walki do 2012 roku to pewnie dlatego rezygnuje, wiec kuś graczy walkami a nie kasą, przynajmniej tych poczatkujacych :)
 
Ok dzięki, rada na pewno się przyda.
jutro porozsylam troche kontraktow z twoimi poprawkami.
aktualnie "wisi" troche kontraktow do zaakceptowania lubnie, poczekam
 
No ja szczerze mowiac chetniej przyjalbym kontrakt jednowalkowy na próbe niż się wiązał na tyle czasu za tą stawkę bez możliwosci negocjacji ;)



Może niższe inactivity jeśli się da, bo martwić mnie może jedynie zbyt rzadkie walczenie i unikanie pracodawcy do dawania mi walki kiedy jestem już na nią gotowy ;)
 
A można rozwiązać kontrakt?



Zrobiłem błąd na początku gry i przyjąłem kontrakt z organizacją która robi eventy dla ciężkich graczy a ja mam lekkiego nie widzę możliwości walki z tymi koniami:)



Mógłby ktoś napisać jak to powinno wyglądać żeby koleś mnie uwolnił od tego kontraktu?
 
B2K wiem, że miałem zaznaczone "No Training" ale nie wiedziałem, że muszę czekać do końca tygodnia żeby dać "Full Training:".


Za walki w QFC dostaje się pieniądze?
 
Za walki QFC, bodajże się nie dostaje pieniędzy, ale niech naiver zweryfikuje odpowiedź.



W organizacji mam już 8 osób, coraz więcej akceptuje, już powoli składam walki na pierwszą galę.

Jak ktoś ma fightera w RIO, pisać do mnie, zaproszę, dogadamy się.



@ EDIT.



Napisałem do jednego gościa z prośba o sponsoring dla zawodnika którego przygarnąłem (3-0)



Dostałem ofertę:

Company:Hell's Balls Recovery
Company Type: Nutrition
Dollars per day: $66.67
Payment: $1000
Expires: 15 days
Freebies: 2 X HELLatious Recovery 160q</td>



Troszkę się poszczęściło :)
 
No oferta bardzo dobra.







Najczęście dostaje ok. 200 za 30 dni a tu taka niesPUDZIANka.



Może napiszcie też do niego, coś uda się może wynegocjować :)







@ EDIT



Kolejna oferta dla tego samego fightera







spon.jpg
 
@ stfu, i jak idzie kontraktowanie zawodników ??? z tego co widze to 8 narazie ( wtym 1 twoj ), możesz wsumie stworzyć 7 swoich zawodników i zrobic im walki z tymi 7 zawodnikami ktorych zakontraktowales, a następną gale napewno lepiej ograniesz i sie przygotujesz do niej :)
 
Dobrze, wysłałem dzisiaj trochę kontraktów, do zaakceptowania. Jest coraz lepiej, duzo kontraktów 'wisi'



2 walki już potwierdzone na najbliższą galę, zawodnicy potwierdzili uczestnictwo.







Nie wiem na jakiej zasadzie są zarobki z gali, więc to muszę przeanalizować po pierwszej gali, bo nie wiem czy będę na plus, czy nie na minus.
 
Kontraktu z organizacją, raczej nie można rozwiązać pók nie minie własnie ta klauzula nieaktywności...



Za QFC kasy nie ma, chodzi o odbicie się, zaistnienie, pokazanie się :)



Ładnyt sponsoring dostajecie, no ale jak będę miał trzy wygrane to też liczę na coś wiecej :D



Co do wagi, już było wałkowane, nie ma ona zbytniego znaczenia. Ja sam mam zawodników w federacji Openweight. Jesteś lżejszy = jesteś szybszy, oni trochę silniejsi, ale w walce to SZYBKOŚĆ JEST SIŁĄ :)
 
B2K, napisz do tego sklepu co mnie sponsoruje, powinni Ci dać troszkę kasy :)
 
Fighter pay for a QFC bout is $50 to show and $50 to win. Don't spend it all at once.



w QFC jest 50 za walkę i 50 za zwycięstwo
 
Pomyślę, ale dzięki za radę:)



Vlador ma rację z tą nagroda, przyznam, że nawet nie zauważyłem "dochodu" :P
 
Za QFC jest 50 $ plus 50 $ bonus za zwyciestwo, kontrakt mozna rozwiazac np wtedy gdy szef organizacji nieloguje sie/niedaje żadnego znaku życia przez 14 dni i nieorganizuje żadnego eventu wtedy zawodnikom zmniejsza sie klauzula nieaktywnosci do 1 dnia



ps. stfu wiesz ze w momencie gdy organizacja stanie sie niewyplacalna to możesz stracic vipa ???
 
A jeśli mam zrobionego fightera głównie pod BJJ, to trenować mu także stójkę? Czy skupić się wyłącznie na parterze?
 
Jak trafisz na innego brown belta lub wogle black belta to wypadało by mieć inne umiejętności, którymi możesz wygrac...Ja 10 mam walkę mojego zapaśnika z black beltem BJJ. Mimo, że pierwsza walkę wygrał leżąc i próbując poddac rywala, wywdzącego się z MT to teraz będę zrywał klincz, bronił obaleń o ile się uda(choć mam takedown deffence na 1,ale def grappling i submissions na 11) i próbował boksowac, ponieważ box i MT ma na 1,a ja mam box na 3 ;)



Dobra jest solidna baza, jednak z czasem trzeba uwszechstronniać zawodnika :)
 
Back
Top