MMA Tycoon - gra online

Niestety nie mogę go usunąć , ponieważ już jednego Balonika kasowałem . 30 dni musiałbym czekać . Da się jakoś z kontem przykąbinować (czytaj skasować i założyć nowę?) . Jeśli chciałby mi ktoś troszkę poradzić to proszę się nie krępować ;) gg 37463870
 
@sethcab



Jeden z moich spełniałby wymagania, ale jest z Montrealu. A kwestię opłacalności przylotu/przenosin niedawno omawialiśmy ;)



[EDIT: W sumie to kontrakt na jedną walkę miałby jakiś sens, ale musiałbyś parę stówek do signing fee dorzucić. Nie chcę Cię naciągać, jak nie będziesz mógł nikogo znaleźć i będziesz, brzydko mówiąc, w dupie, to daj znać w czwartek/piątek. ID zawodnika: 146846 ]
 
Uefo nie dam rady, ledwo wbijam w ta gre i tak do konca miesiaca poprawy raczej nie bedzie:/



Po co w MMA robic goscia zupelnie bez parteru...



PS:Procz odzywek to ktory trening by zrzucal...chociaz musze trenowac pewne staty by byly elite,a pewne,by pozwalily obalac;]
 
Po prostu zwieksza conditioning,ale ten ma owy fighter na 13,wiec ciezko bedzie jeszcze podbijac, ale moze faktycznie np sesja Cardio czy CT najlatwiej pozwala zrzucac, dodatkowo na odzywkach do zrzuceniia wagi...
 
No ja pytałem na chacie to op mi odpisał że Cardio wpływa na ilość wagi która możemy zrzucić przed walką.
 
sethcab z 13 na 14 to Ci trochę zajmie ale jak coś wal w cardio a nie CT.







A dzisiaj z rana miła niespodzianka mój stójkowicz został promowany na purpurę hehe (purpura -12/12) to może być mój top fighter:)
 
Semper, to 12 ma w boksie i 12 w MT:)?



Ja juz sporo purpur mam, jeden zapasnik (12) ma niedawno zdobyta, a walka z typkiem, ktory ma ją od poczatku, poddawal wszystkich...ja mam 12 TO,12TD,12 subsy i 12 def graplling,ale lepiej chyba nie porownywac pasow, kto wi czy on po browna nie dazy, postaram sie raczej utrzymac w stojce i obijac boksem, ja 8,on 5 i MT na 3.



A Red Belt juz ma TO na 2 i zapasy na 6;)jednym sparingiem.



CJ Johnson vs Capoeira Oliveira mnie ciekawi, moze byc fajna walka kogutów:)
 
W stojce jestes lepszy MT 9 vs boks na 7, BJJ obie purpury, a to juz moze byc roznie w takim wypadku, zapasy po mojej stronie, ale w klinczu lal sie nie bede przeciez, a lay and pray mnie nie bawi ;)



PS: Sa jakies granice zrzucenia wagi?Mam 304 funtow i co?Po 2 miesiacach ciagle jechania na odzywce do scinania wagi moglbym wazyc 205 funtow np;P? No i kwestia czy odzywka dziala jesli sie trenuje np takedowns,sub offence czy nawet sparuje...?Czy tylko ewentualnie przy Cardio?
 
Mam pytanie . Opłacalna jest taktyka na Jona Fitcha ? Czy jako zapaśnik okładać niemiłosiernie w parterze ?
 
Jak masz dobry GnP ,obalenia,zapasy, balance to czemu nie?Decyzja albo TKO, chyba, ze jakis duzo lepszy submissiin fighter Cie dorwie i wyrwie reke, udusi, zesweepuje i tam cos zdziala, gdy bedzie mial zapasnika/rywala lezacgo na plecach.
 
Moj jeden zawodnik ma za duzo kasy a drugi za malo.da sie jakos przetransferowac hajs jednego zawodnika do drugiego?:-)
 
Ta, musisz znalezc sklep z suplami/ciuchami ktory ma uslugi "laundry" czyli pranie pieniadzy :P



Btw Uefo/B2k/Gilop Clothing by ci pewno pomogl.
 
Robisz dotacje w Gilopie na okreslona sume i daje Ci oferte sponsorska o tej kwocie, np na 30 dni. Zwykle bierze sie drobny procent, np 10% :P
 
No co?Z 3300 dotacji 300 dolcow to duzo :D? czy z 10tysiecy 1k;) Tyle, ze i tak mowilem, ze taka jest zasada, Tobie moge wyslac oferte nawet na rowno,ale to wieczorem.
 
Wow...po jednym treningu, w tym wypadku Takedowns z 303.766 lbs zszedł na 303,497.



PYtanie, czy z Elite mozna się wzbic wyzej?Ma BJJ na 15 i jeden plus, jest sens probowac na 16:P? czy juz nie wskoczy...
 
Z tego co wiem, to może wskoczyć na 15++ i dalej ani drgnie ;) A co do zbijania wagi to chyba u mojego zawodnika było podobnie (no może ździebko szybciej, ale to już ponad miesiąc minął i dopiero końcówkę obserwowałem mając VIPa).
 
Ciezko bedzie zejsc do dywizji 265;]zbija teraz do 277...a wage ma tak jak podalem.



No to subsy wbije na 15 jeszcze i w sumie BJJ bedzie zakonczone, potrenuje zapasy i obalenia, zeby byly odpowiednie argumenty do przeniesienia walki do parteru.
 
No zrzucenie kilkunastu funtów to chyba spokojnie z miesiąc zabawy. Ale jeśli nie ma innej opcji, to co zrobić?
 
Bo w innym wypadku zostaje mi dla niego jedynie Open...a gdyby to sie dalo szybciej to zbijalbym az bym zszedl do 205 moze nawet ;)
 
Zawsze mialem po kilka ofert kontraktu na starcie,a conajmniej jedna na glowe w ciagu 3 dni,tu nie ma zadnego odzewu,choc to red belt;) do jednego napisalem, gdzie mam 3 innych fighterow,to nie ma nawet takiej dywizji :D
 
Back
Top