MMA Okniński Team Wałbrzych - Seminarium z Marcinem Zontkiem !

Painkiller

Bellator
Middleweight
564366_357912647595684_1430859152_n.jpg


Z okazji zbliżających się Świąt oraz zbliżającego się wielkimi krokami oficjalnego rozpoczęcia działalności przez wałbrzyski klub MMA Okniński Team Wałbrzych mamy dla wszystkich prezent, niespodziankę.
Dnia 22 grudnia 2012 w sali zapaśniczej na hali lekkoatletycznej przy ulicy Chopina 1 w Wałbrzychu ( koło stadionu Górnika na • Nowym Mieście • ) o godzinie 13 odbędzie się pierwszy trening • seminarium z uczestnikiem pierwszych gal KSW, posiadaczem pasa mistrzowskiego brytyjskiej organizacji Ultimate Cage Championships w wadze półciężkie oraz byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego w wadze półciężkiej w prestiżowej rosyjskiej federacji M-1(w której swoje walki toczył między innym • Ostatni Car • Fedor Emelianenko), legitymujący się profesjonalnym rekordem MMA 12-8-2 • MARCIN ZONTEK !!



Trening ten będzie w zakresie MMA oraz Muay Thai. Dla każdego uczestnika przewidywany jest drobny upominek, który będzie upamiętnieniem tego wydarzenia.

Koszt uczestnictwa w seminarium to 80 zł od osoby. Przewidywany czas trwania seminarium z Marcinem Zontkiem to ok.5 godzin.

Serdecznie zachęcam do przybycia na miejscu będą udzielana informacje odnośnie regularnych treningów naszego klubu, które rozpoczną się w styczniu 2013 roku.
 
5 godzin ciorania sie z Zontim mrrr z checia bym na to sie pisal ale za daleko. niech przyjedzie gdzies na górny sląsk :P
 
O! Całkiem blisko, w Wałbrzychu spędziłem 4 lata technikum, teraz studiuję w innym mieście wiec dawno mnie tam nie było. Nie miałem pojęcia że otwierają tam klub MMA. Jak okoliczności pozwolą to wpadnę.
 
ano otwierają, wszytkich chętnych jesli tacy będą proszę o info w temacie odezwę się lub na fb - https://www.facebook.com/MmaWalbrzych?ref=hl
 
Back
Top