MMA Okniński Team Wałbrzych - Seminarium z Marcinem Zontkiem !

Painkiller

KSW
Lightweight
564366_357912647595684_1430859152_n.jpg

Z okazji zbliżających się Świąt oraz zbliżającego się wielkimi krokami oficjalnego rozpoczęcia działalności przez wałbrzyski klub MMA Okniński Team Wałbrzych mamy dla wszystkich prezent, niespodziankę.
Dnia 22 grudnia 2012 w sali zapaśniczej na hali lekkoatletycznej przy ulicy Chopina 1 w Wałbrzychu ( koło stadionu Górnika na • Nowym Mieście • ) o godzinie 13 odbędzie się pierwszy trening • seminarium z uczestnikiem pierwszych gal KSW, posiadaczem pasa mistrzowskiego brytyjskiej organizacji Ultimate Cage Championships w wadze półciężkie oraz byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego w wadze półciężkiej w prestiżowej rosyjskiej federacji M-1(w której swoje walki toczył między innym • Ostatni Car • Fedor Emelianenko), legitymujący się profesjonalnym rekordem MMA 12-8-2 • MARCIN ZONTEK !!

Trening ten będzie w zakresie MMA oraz Muay Thai. Dla każdego uczestnika przewidywany jest drobny upominek, który będzie upamiętnieniem tego wydarzenia.

Koszt uczestnictwa w seminarium to 80 zł od osoby. Przewidywany czas trwania seminarium z Marcinem Zontkiem to ok.5 godzin.

Serdecznie zachęcam do przybycia na miejscu będą udzielana informacje odnośnie regularnych treningów naszego klubu, które rozpoczną się w styczniu 2013 roku.

Tykersky

Legacy FC
Lightweight
5 godzin ciorania sie z Zontim mrrr z checia bym na to sie pisal ale za daleko. niech przyjedzie gdzies na górny sląsk :P

L

_Logan_

Guest
O! Całkiem blisko, w Wałbrzychu spędziłem 4 lata technikum, teraz studiuję w innym mieście wiec dawno mnie tam nie było. Nie miałem pojęcia że otwierają tam klub MMA. Jak okoliczności pozwolą to wpadnę.

Painkiller

KSW
Lightweight
ano otwierają, wszytkich chętnych jesli tacy będą proszę o info w temacie odezwę się lub na fb - https://www.facebook.com/MmaWalbrzych?ref=hl