MMA lub Bjj, Warszawa - Ursynów.

Super! MMA prowadzi tam nadal Łukasz Jurkowski? A bjj?



Zapomniałem dopisać jeszcze czy na Ursynowie/okolicach jest jakiś dobry klub zapaśniczy?
 
Zapasy - Gwardia Warszawa ulica Racławicka



bjj/sf - Alliance Warszawa również ulica Racławicka www.submission.pl



Copy nie polecam.
 
byłem, zobaczyłem, zraziłem się.



nie mam zamiaru hejtować ich na forum, zwykły lasnserski klub jakich wiele z chu*ową atmosferą.
 
w alliance sa teraz treningi głównie w gi, mniej wiecej 50/50 osób przychodzi w gi :) duzo osob trenujacych w innych klubach mma, przychodzi na submission (no gi) w koncu turek radek to expert w walce bez gi :)



zapasy również polecam na gwardii, ale to juz nie w ramach opłaty alliance, ale tez na wysokim poziomie, wiem bo panowie z sekcji turka chwala sobie.



mma nie ma ale zawsze polecam "świezakom" pochodzenie przez jakis czas na bjj, zapasy i stójke, oddzielnie.



act jest nowy, wiec sie nie wypowiem, a copacabana jak napisał wyżej pervert



na racławicka rzut beretem, jest metro :)
 
laczone treningi Gi i No Gi ? Jeden trener? Czy to sie sprawdza? W kimonach jest pelno technik niewykonalnych bez, czy sa one poprostu pomijane, czy jak to dziala?







Tez zdecydowanie odradzam treningi MMA na poczatek. Polecam zaczynac od czystego BJJ, nawet treningi w Gi sa bardzo dobra podstawa pod MMA.
 
polecam pochodzic na wszytkie aspekty, plaszczyzny..a potem na mma..



@raphaelius trening sa łaczone ostatnio, ale mniej wiecej wyglada to tak ze pon i srody sa bardziej no gi a wt i czwartek na gi, trener ktory również walczy i mozna sie przekonac na wlasnej skorze jak to jest odklepywac kilka razy na walke :) ale jest kilka mocnych prurpur ktore równiez mu pomagaja, zarowno gi czy no gi, m.in. kamil umiński



ogolnie to najlepszy w klub ktory bylem a trenowalem w wawie w jakis 5 klubach, bylem chyba we wszystkich i atmosfera i poziom najlepszy u radka, trener to skromny gość, najwazniejsi sa sparingpartnerzy ktorzy zajmuja wysokie pozycje w zawodach
 
Coraz więcej, teraz od nich będzie startować na tej gali Fight Cup: Battle of Warsaw treningi blisko od metra ursynów
 
Od parteru Zawadzki, od stójki Piotr Jeleniewski i jeszcze jeden co ma ksywe "Elvis" imienia nie pamiętam ;) Górski wpada też na treningi.
 
Gorski ciagle trenuje u Zawadzkiego? Ja slyszalem, ze w parterze pomaga mu teraz Piotr (Ashton) Wojtkowski z Copy.
 
Do ostatniego KSW tak, zawsze tez byl w jego narozniku, ale ostatnio Gorski zmienil trenerow, slyszalem, ze bylo to spowodowane wlasnie odejsciem Zawadzkiego z Copacabany,



2:35
 
Ostatnio jak byłem na treningu Maciek był na treningu stójki z wspomianym wyżej "Elvisem".
 
Od roku nie robie, jak sobie sródstopie uszkodziłem. Wczoraj byłem na gwardii, dawno tak nie dostałem po dupie :)
 
Back
Top