MMA by Różal - odcinek pierwszy

Obejrzane i zyje!!!!!
A tak na serio widac postepy
Juz nie atakuje reklama na kazym kroku
 
Łał Różal nie narzeka, że go wszystko boli :crazy: Szkoda, że się chłop tak późno czepił MMA. Według mnie zajebiście mu idzie.Chociaż jak na dzisiejsze standardy wagi ciężkiej to jeszcze nie taki stary. :happy:
 
Łał Różal nie narzeka, że go wszystko boli :crazy: Szkoda, że się chłop tak późno czepił MMA. Według mnie zajebiście mu idzie.Chociaż jak na dzisiejsze standardy wagi ciężkiej to jeszcze nie taki stary. :happy:

Nie narzeka że go coś boli bo przecież mówił że ... KROPLÓWKI + "COŚ" co naprawia go od środka i jest NÓWKA ... minus 5 lat ...

A Łysy z komisją genciaków niszczą MMA ... kroplówki NIE ... "coś " co naprawia od środka NIE ... Daana jest Anty MMA anty UFC...

P.S ten początek z tymi prochami żałosny ... dobry dla gimbów z patologicznych domów ... reszta OK
 
Nie narzeka że go coś boli bo przecież mówił że ... KROPLÓWKI + "COŚ" co naprawia go od środka i jest NÓWKA ... minus 5 lat ...
wiem przecież oglądałem. chodziło mi o to, że to było bardzo niezwykłe.
 
Powoli, Powoli widzę da się wam dogodzić, wasze wołania zostały wysłuchane, i fakt spojrzenie reklamowe będzie się drastycznie zmieniało w materiałach na plus :)
 
Powoli, Powoli widzę da się wam dogodzić, wasze wołania zostały wysłuchane, i fakt spojrzenie reklamowe będzie się drastycznie zmieniało w materiałach na plus :)
Mr. H pytanie czy to nam(Cohones) trzeba dogadzać ...? Pytanie w kogo tymi produktami celujecie ? chyba nie w nas... Ja myślę że kilku ludzi z tego portalu może dokonać trafnej analizy tych materiałów i dać kilka fajnych wskazówek ... kilku zhejtuje dla zasady a kilku podważy nawet zasadność stosowania suplementów ...
Mnie zastanawia to co skrytykowałem ... a mianowicie ten "skecz" na wstępie jak Rozal sypie proszek na mate usypuje z kreskę i wciąga ... jakby nosem ... chyba tak to ma wyglądać ... Do kogo to ma trafiać do amatorów dopalaczy i ćpunów którzy chcą się trochę przetuningować i zrobić z siebie koksów/fajterów osiedlowych ???
Wiesz nie chcę krytykować ale wydziabany koksol z nieobyczajną gębą robi rajki prochów a potem to wciąga... nie jak to się ma do sportu i treningów.... sportowego trybu życia ... ja tam widzę patoli n@pizganych koksem którzy po trening idą na imprezę pić/cpać i pizg@ć ...
 
Filmik sam w sobie fajnie zrobiony lecz technika wykonywanich serii przez Rozala pozostawia wiele do zyczenia :/
 
Mr. H pytanie czy to nam(Cohones) trzeba dogadzać ...? Pytanie w kogo tymi produktami celujecie ? chyba nie w nas... Ja myślę że kilku ludzi z tego portalu może dokonać trafnej analizy tych materiałów i dać kilka fajnych wskazówek ... kilku zhejtuje dla zasady a kilku podważy nawet zasadność stosowania suplementów ...
Mnie zastanawia to co skrytykowałem ... a mianowicie ten "skecz" na wstępie jak Rozal sypie proszek na mate usypuje z kreskę i wciąga ... jakby nosem ... chyba tak to ma wyglądać ... Do kogo to ma trafiać do amatorów dopalaczy i ćpunów którzy chcą się trochę przetuningować i zrobić z siebie koksów/fajterów osiedlowych ???
Wiesz nie chcę krytykować ale wydziabany koksol z nieobyczajną gębą robi rajki prochów a potem to wciąga... nie jak to się ma do sportu i treningów.... sportowego trybu życia ... ja tam widzę patoli n@pizganych koksem którzy po trening idą na imprezę pić/cpać i pizg@ć ...

Tytus

Masz racje, jednak to nie są ustawiane, nie posiada scenariuszu sceny, Show Time to można powiedzieć produkt Marcina, chciał to zrobić, ja nagrałem , tyle...
 
@Mr.Hyde Ja bym do sprawy podszedł wielopoziomowo ... Filmik np. taki jak ten wyżej dla określonej grupy ludzi przeplatałbym z filmem np. z z zawodnikiem o innym wizerunku ... typowym sportowcem ... prowadzącym bardzo zdrowy tryb życia jednocześnie fajnie gdyby był ekstra atletą ... ktoś w stylu Helda ... reklama Waszych produktów mogła by być subtelnie ulokowana ... w kuchni na blacie kilka "puszeczek" i robiony szybki mix z w blenderze.
Świetną postacią byłby też Michał "Komar" Włodarek ... wiesz super eksplozywny ciężki ... zwierzęca siła ... agresja moc ... ludzi ta postać na pewno by ujęła ... On wyzwala emocje u ludu ... Pokazać jakiś FIZOLSKI trening na dużych obciążeniach ... oczywiście z Wiosłem i Gutkiem
Mi się wydaje że bardziej zachęca do kupna produkt kojarzony/reklamowany Atletą/Fizolem niż Ćpunem/ Patolem ( nie mam tu na myśli żadnej osoby personalnie i nie chcę nikogo urazić ... tylko klimat w jakim to jest przedstawiane )
 
Back
Top