MMA,BJJ - podstawy

Voytek

Oplot Challenge
Featherweight
Witam. To mój pierwszy post na forum, więc jeżeli coś będzie nie tak jeśli chodzi o wpis, to proszę o natychmiastową informację.



Zacząłem treningi BJJ i MMA w jednym z klubów w grupie początkującej, natomiast nie chodziłem od samego początku naboru i strasznie brakuje mi podstaw. Nie chcę "opóźniać" toku treningowego dlatego proszę, w miarę możliwości, o wysłanie linków z filmami bądź też jakimiś zdjęciami i opisami poszczególnych podstawowych pozycji w parterze; do czego dążyć z pleców; do czego jeżeli jest się z góry; jakieś podstawowe techniki parterowe i możliwe ucieczki z tych technik; wszelkiego rodzaju materiały i informacje (mogą też być po angielsku), które Waszym zdaniem, powinienem przyswoić na początku mojej przygody z tym sportem. To wszystko postaram się nadrobić indywidualnie, tak żeby na treningu podczas rozgrzewki nie zastanawiać się co to takiego i jak wykonać np. "wykluczenie zapaśnicze".



Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
 
Poproś kogoś z klubu, nawet jak robicie walki, żeby Ci coś wytłumaczył.



U nas zazwyczaj jak powiesz trenerowi, że nieogarniasz czy coś w tym stylu prosi jakiegoś bardziej ogarniętego, bądź sam pokazuje Tobie techniki.



Nie bój się pytać, poproś by trener podszedł i pokazał Ci jak co dokładnie się robi.
 
Back
Top