1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

MMA,BJJ - podstawy

Discussion in 'Pytania MMA' started by Voytek, Feb 16, 2012.

1. Voytek

Voytek Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    4
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Witam. To mój pierwszy post na forum, więc jeżeli coś będzie nie tak jeśli chodzi o wpis, to proszę o natychmiastową informację.

Zacząłem treningi BJJ i MMA w jednym z klubów w grupie początkującej, natomiast nie chodziłem od samego początku naboru i strasznie brakuje mi podstaw. Nie chcę "opóźniać" toku treningowego dlatego proszę, w miarę możliwości, o wysłanie linków z filmami bądź też jakimiś zdjęciami i opisami poszczególnych podstawowych pozycji w parterze; do czego dążyć z pleców; do czego jeżeli jest się z góry; jakieś podstawowe techniki parterowe i możliwe ucieczki z tych technik; wszelkiego rodzaju materiały i informacje (mogą też być po angielsku), które Waszym zdaniem, powinienem przyswoić na początku mojej przygody z tym sportem. To wszystko postaram się nadrobić indywidualnie, tak żeby na treningu podczas rozgrzewki nie zastanawiać się co to takiego i jak wykonać np. "wykluczenie zapaśnicze".

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

2. Bardock

Bardock WSOF
    Heavyweight

Komentarze:
    3,597
    Zdobyte Lajki:
    1,935
    Punkty:
    1,790
    Obczaj kanał na YT, nazwa 'Submissions101', bardzo dużo przydatnych filmików.

3. Bubi

Bubi ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,511
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    1,790
  4. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Nie bój się, trener nadrobi to z Tobą. Chodz tylko na treningi.

5. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,652
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Szczecin
    Poproś kogoś z klubu, nawet jak robicie walki, żeby Ci coś wytłumaczył.

U nas zazwyczaj jak powiesz trenerowi, że nieogarniasz czy coś w tym stylu prosi jakiegoś bardziej ogarniętego, bądź sam pokazuje Tobie techniki.

Nie bój się pytać, poproś by trener podszedł i pokazał Ci jak co dokładnie się robi.

Share This Page